אודות Wise-Code בע"מ

חברת Wise-Code בע"מ הינה חברה ייחודית בישראל המעניקה פתרונות מקצה לקצה להדפסת מדבקות וסריקת מוצרים בבית העסק. החברה מתמחה באפיון הצרכים המדוייקים של העסק ומתן פתרון מחויט ומושלם לצרכיו החל מבחירת ציוד הקצה המתאים ביותר הכולל סורקי ברקוד, מדפסות למדבקות ותוכנות לעיצוב מדבקה, התקנה, הטמעה והדרכה מפורטת במקום העסק ועד מתן תמיכה מלאה לכל הצרכים כולל תמיכה טכנית ושיווק ציוד מתכלה הכולל מדבקות בגלילים, רדידי דיו ומדבקות בעיצוב אישי.

יצירת קשר

לוגו וייס קוד לבן
תמונת מדפסת

חברת Wise-Code בע"מ מעניקה פתרונות הדפסת מדבקות בגלילים למגוון רחב של מגזרים לרבות: היי טק, משתלות וחממות, קונדיטוריות ומאפיות, תעשיות הרפואה, אלקטרוניקה, התרופות, הרכב, קמעונאות, לוגיסטיקה ועוד הרבה. חשוב לציין שכל מגזר משתמש בפתרונות המותאמים באופן אישי לצרכיו ולעיתים הפתרון מותאם עד לרמת העסק. החברה מתבססת על ניסיון רב השנים של עובדיה ומסוגלת להתאים את אופי הפתרון לשיטת העבודה הקיימת בעסק בין אם מדובר בסריקת מוצרים בצורה המתאימה לתוכנת הERP, הדפסת המדבקות בבית העסק או שילוב של השניים.

פתרונות החברה משמשים לייעול מגוון רחב של תהליכים כגון תהליכים לוגיסטיים, ניטור מוצרי החברה, ייצור מדבקות בגלילים ועוד הרבה. שימוש במוצרי Wise-Code תצמצם את הצורך והתלות של העסק בבתי דפוס ותחסוך הן בעלויות והן בזמני הייצור של המדבקות בגלילים ותעניק חופש פעולה וורסטיליות בייצור המדבקות הנ"ל.

Wise-Code בע"מ משתמשת במוצרים באיכות הגבוהה ביותר וזאת כדי לתת מענה איכותי וארוך טווח לקהל לקוחותיה. בין המותגים שהחברה משווקת, תוכלו למצוא: Datalogic, Zebra, TSC, HoneyWell, cipherlab ועוד הרבה.

לרשות לקוחותיה של Wise-Code בע"מ עומד מערך טכנאים המספק שירותי תמיכה ותיקונים של מדפסות, סורקי ברקוד ותוכנות להדפסת מדבקות כגון Bartender על כל רשיונותיו, GoLabel ועוד.
הטכנאים מחוייבים להעניק ללקוחות החברה את השירות המהיר והמקצועי ביותר עד לשביעות רצון הלקוחות לאורך כל זמן פעילות החברה עם הלקוח.

לאור מומחיות החברה בהדפסת מדבקות, סריקת מוצרים ושיווק מדבקות בעיצוב אישי, Wise-Code מחזיקה ברמת מוניטין גבוהה במיוחד בשוק וזאת בזכות שמירה על שלושה ערכים עיקריים המשמשים כקוי יסוד להתנהלות מול לקוחותיה: מומחיות ומקצועיות, מתן תמיכה מלאה בצרכיו של הלקוח ואמינות ושקיפות.

יצירת קשר