מדבקות בגלילים

מדבקות בגלילים הינו מונח המתייחס למדבקות המגוללות על גבי ליבה בגדלים משתנים לשימוש במדפסות להדפסת מדבקות. באמצעות מדבקות להדפסה והמדפסות ניתן להדפיס כל סוג מדבקה שהעסק צריך בין אם מדובר בהדפסה מתוך מסד נתונים השמור בבית העסק, עיצוב מיוחד שהעסק המציא באמצעות תוכנות לעיצוב מדבקה, הדפסה מתוך תוכנת ERP או כל דבר שעולה על רוחיכם.
ייצור מדבקות בגלילים אפשרי על גבי גדלי ליבות שונות, דבר הקובע את גודל גליל המדבקות כאשר הגדלים השונים מתאימים לסוגי מדפסות שונות.
גלילי המדבקות הקטנים יותר, בעלי ליבה בגודל 1", מתאימים למדפסות שולחניות בערך בגודל של קופסת נעלים בעוד שגלילי מדבקות גדולים יותר, בעלי ליבה של 3", מתאימים למדפסות תעשייתיות כבדות ורובסטיות.
חשוב להתאים את סוג חומר הגלם של המדבקה לרדיד דיו המתאים לה על מנת לקבל תוצאות הדפסה איכותיות המשרתות את המטרה שאנו מנסים להשיג.

יצירת קשר

מדבקות בגלילים תמונה כללית

מדבקות בגלילים מפלסטיק

מדבקות בגלילים מחומר גלם פוליפרופילן (PP)

מדבקות סינתטיות לבנות מגוללות להדפסה בבית העסק
ניתן להזמין את המדבקות מודפסות עם גרפיקה או ברקוד
מדבקה איכותית ועמידה בפני פגעי מזג האוויר וקור
המדבקה לא נקרעת וחסינה בפני עובש ובועות
קיים במגוון מידות וצורות

מדבקות בגלילים מחומר גלם פוליאסטר

מדבקות מפוליאסטר מגוללות לגליל להדפסה בבית העסק
ניתן להזמין את המדבקות מודפסות עם גרפיקה או ברקוד רמת עמידות גבוהה במיוחד לחום, קור ופגעי מזג האוויר
ניתן להשיג בצבע לבן או כסוף
קיים במגוון מידות וצורות
השאירו פרטים להתאמת גליל המדבקות לצרכים שלכם 

מדבקות בגלילים מחומר גלם PVC מתפרק

מדבקות PVC קשות להסרה מגוללות להדפסה בבית עסק
ניתן להזמין את המדבקות מודפסות עם גרפיקה או ברקוד
משמשות כמדבקות אחריות (מתפרקות בנסיון הסרה)
ניתן לשימוש גם כמדבקות תוקף
קיים במגוון מידות וצורות
השאירו פרטים להתאמת גליל המדבקות לצרכים שלכם 

מדבקות בגלילים מנייר

מדבקות בגלילים מחומר גלם נייר כרומו

מדבקות מנייר לבן מבריק מגוללות להדפסה בבית העסק
ניתן להזמין את המדבקות מודפסות עם גרפיקה או ברקוד
מתאימות למידוף וניטור מוצרים
המדבקה הכי נפוצה בשוק
קיים במגוון מידות וצורות
השאירו פרטים להתאמת גליל המדבקות לצרכים שלכם

מדבקות בגלילים מחומר גלם ואלום

מדבקות מנייר לבן מט מגוללות להדפסה בבית העסק
ניתן להזמין את המדבקות מודפסות עם גרפיקה או ברקוד
מתאימות למידוף וניטור מוצרים
המדבקה הכי נפוצה בשוק
קיים במגוון מידות וצורות
השאירו פרטים להתאמת גליל המדבקות לצרכים שלכם

מדבקות בגלילים מחומר גלם נייר תרמי

מדבקות מנייר תרמי לבן מגוללות להדפסה בבית העסק
מתאימות לעבודה עם מדפסות תרמיות ללא צורך ברדיד 
מאפשרות החלפת מתכלים קלה ונוחה
מתאימות למיתוג מוצרים
קיים במגוון מידות וצורות
השאירו פרטים להתאמת גליל המדבקות לצרכים שלכם

מדבקות בגלילים לתעשיות

מדבקות בגלילים - מדבקות למשלוחים

יתרון משמעותי על הדפסה באמצעות מדפסת רגילה
מתאים להדפסה עם רוב חברות המשלוחים בארץ
מדבקות בגלילים להדפסת משלוחים בבית העסק
מדבקות משלוחים לייעול תהליכים לוגיסטיים
ניתן להזמין בכל הגדלים ובכל חומרי הגלם
אפיון המדבקה והמדפסת ללא עלות

מדבקות בגלילים - מדבקות סימון מזון

מדבקות לסימון מזון מגוללות על גבי ליבה גלילית להדפסה בבית העסק
ניתן להזמין מדבקות לסימון מזון עם גרפיקה או מדבקות לבנות חלקות
פתרון הדפסת מדבקות לסימון מזון בבית העסק
אפיון והתאמת הציוד לצרכי העסק
פתרון מקיף למדבקות סימון מזון

מדבקות בגלילים - מדבקות פרפר

מדבקות לבנות עשויות מפוליפרופילן (פלסטיק לבן)
מדבקות לבנות בחיתוך מיוחד מגוללות לגליל להדפסה בבית העסק
מדבקה מצופה בדבק בשני הצדדים וללא ציפוי באמצע
מדבקות בחיתוך מיוחד ברוחב 57 מ"מ
הדפסה בשיטת Thermal Transfer
השאירו פרטים להתאמת גליל המדבקות לצרכים שלכם

מדבקות ברקוד

אפשרות להזמין מדבקות ברקוד מודפסות מראש או להדפיסן בבית העסק
מגוון רחב של חומרי גלם בהתאמה אישית לצרכי הלקוח
ניתן לייצר ברקודים הנמצאים על בסיס נתונים
מדבקות ברקוד מגוללות על ליבה גלילית 
ניתן לייצר ברקודים בכל סוגי הקידודים
אפשרות לייצר ברקוד עם נומרטור
אפיון מקצועי לצרכי הלקוח

 • מדבקות בגלילים: כל מה שרציתם לדעת

  צריכים לייצר כמויות גדולות של מדבקות לצרכים שונים? הפתרון האולטימטיבי עבורכם הוא ייצור של מדבקות בגלילים. זקוקים לזמינות מידית? גם לכך יש פתרון

  כמו ענפים רבים, גם עולם הדפוס התקדם מאוד במרוצת השנים והפך לנגיש יותר עבור בתי עסק בתעשייה. אם בעבר בתי דפוס רבים היו משתמשים בייצור של דפוס משי, כיום רוב בתי הדפוס כבר עברו להדפסות דיגיטליות, כיוון שמדובר בתהליך מהיר ויעיל יותר, עם פחות כוח אדם – וגם ההדפסות יוצאות איכותיות מאוד. כמובן שהדפסות משי עדיין נחשבות לאיכותיות מאוד, אם כי באמצעות הדפוס הדיגיטלי ניתן לייצר סוגים שונים של הדפסות, כאשר גם הדפסות של גלילי מדבקות באות בחשבון אם אתם זקוקים לכמויות גדולות שייתפסו כמה שפחות מקום אחסון.


  מדבקות בגלילים מודפסות באמצעות מכשור מתקדם וחומר עמיד שנותן למדבקה אורך חיים ארוך יותר ומאפשר למזמיני המדבקות לייצר כמויות גדולות לשלל מוצרים או שימושים אחרים. לרוב, ייצור מדבקות בגלילים יהיה מועדף על יצרנים של מוצרים אשר עתידים להיות משווקים בכמויות גדולות כמו מוצרי קוסמטיקה, מוצרים באריזות שונות, או אפילו ברקוד שיש היום כמעט על כל מוצר שתראו בחנויות. מדבקות בגלילים למוצרי קוסמטיקה למשל, אשר כוללים את הלוגו של החברה והמרכיבים במוצר, יוזמנו לרוב בכמויות גדולות - וזו הסיבה העיקרית שבגינה מזמינים מדבקות בגליל.


  למרות זאת, עסקים רבים אשר מודעים לצורך של ייצור מדבקות בגלילים בכמויות עבור המוצרים שלהם, בוחרים כיום בשיטה הרבה יותר חסכונית ויעילה: הדפסת מדבקות בגליל בבית העסק. ניתן להזמין מדפסות מסוגים שונים, בהתאם לצורך ולכמויות הייצור – באמצעותן בית העסק יכול לייצר בעצמו את המדבקות. ישנם מספר סוגי מדפסות אותן נמנה בהמשך המאמר, אשר מגיעות בגדלים שונים ויכולות שונות ומגוונות. אך לפני שנצלול לפלאי הטכנולוגיה של הדפוס, יש להכיר את חומרי הגלם והיתרונות בייצור של גליל מדבקות על פני אפשרויות אחרות.

 • מה זה מדבקות בגלילים

  מדבקה תמיד תגיע על משטח אשר ממנו ניתן להסיר אותה ולהדביק על המוצר שנרצה. אם בעבר היו מייצרים בעיקר מדבקות במשטחים שלאחר מכן היו נחתכים ואותן מדבקות היו נשלחות בחבילות, עם שכלול הטכנולוגיה גם בענף הדפוס המסקנה המתבקשת היא שכמויות גדולות של מדבקות כדאי ואף רצוי להדפיס בגלילים.

  מדבקות בגלילים מהוות פתרון נהדר לתעשיינים, חקלאים, יבואנים, חברות של מוצרי קוסמטיקה, חברות שמייצרות מוצרים בכמויות סיטונאיות ועוד. הסיבה לכך היא שהייצור של מדבקות בגלילים הוא זול ומהיר יותר, נחשב לאיכותי ומספק את הצורך של אנשי התעשייה שלרוב זקוקים לכמויות די גדולות של מדבקות.


  גלילי מדבקות פוליפרופילן

  כמעט בכל ענפי התעשייה ישנו שימוש כזה או אחר במדבקות בשלל סוגים. המדבקות לרוב משמשות לסימון מוצרים או מכונות, משמשות כפיסת מידע על המוצר ועוד. אחד המוצרים האיכותיים ביותר בתחום זה הוא מדבקות ויניל, אשר נחשבות למדבקות עמידות, שמחזיקות מעמד לאורך זמן. מדבקות ויניל, או בשמן המוכר יותר, מדבקות PVC (שמן הכימי של המדבקות מורכב מהמילים Poly-Vinyl-Chloride), מהוות חומר גלם מושלם למדבקות.

  היתרונות של מדבקות ויניל הם רבים. למשל, מדבקות מסוג זה קולטות צבע בצורה מדהימה, הן עמידות ומתאימות לכל מוצר ולכל סוגי החומרים. מדבקות ויניל יכולות להיות שימושיות מאוד גם למוצרים יוקרתיים ואף לכאלה שנמצאים שעות רבות בשמש, זאת בגלל החומרים שבאמצעותם מדפיסים על מדבקת הויניל כמו ריבון רזין או ווקס רזין.

  בנוסף, מדבקות ויניל יכולות לשמש גם עבור מיתוג ושיווק של מוצרים מסוימים, כיוון שכאמור, הן נחשבות למדבקות איכותיות ואסתטיות מאוד. את המדבקות אגב, ניתן להסיר בקלות – וזה הופך אותן למדבקות אשר יכולות להיות בשימוש עבור גם עבור סימונים וכדומה. מדבקות סימון בתעשייה נחשבות לנפוצות מאוד כיוון שהתהליכים בייצור המוצרים משתלב לרוב עם חום רב וקרינה, אליהם מדבקות הויניל עמידות מאוד.

  לגופו של עניין, מדבקות ויניל מהוות פתרון מושלם למדבקות אשר יכולות לשרת את מטרתן למשך שנים רבות – וגם אם צריך להסיר אותן בגלל שינויים בהנחיות המוטבעות על המדבקה, שינוים במחיר ואולי אפילו בשם המוצרים שעליהן הן מודבקות.

 • למה דווקא מדבקות בגלילים?

  מדבקות מודפסות בגלילים הינן מוצר נדרש באלפי בתי עסק וספקי מוצרים כאלה ואחרים. ישנה הבנה כי בכדי שנוכל לייצר כמויות גדולות של מדבקות ללא צורך במקומות אחסון (אם המדבקות לא מיוצרות לשימוש מידי כמובן), עדיף לייצר את המדבקות בגלילים. אם בעבר היו מייצרים משטחים גדולים של מדבקות, אותן היה צריך לחתוך באמצעות גיליוטינה או מכשיר חיתוך כלשהו, כיום הפתרון הרבה יותר פשוט ופחות מסורבל.


  ייצור של מדבקות בגלילים נפוץ בתחומים רבים ובקרב ספקים שונים, כאשר אחוז השימוש בהן עולה מדי שנה. כיום, רוב החברות, התעשיינים, יבואנים ועוד, אשר זקוקים לכמויות גדולות של מדבקות, מעדיפים להזמין אותן בגלילים. אגב, על אף היותה מגולגלת עם עוד מאות ולעתים גם אלפים, המדבקה לא נפגעת כלל וצורתה נשמרת לחלוטין בזכות החומר האיכותי שממנו מיוצרת המדבקה.


  אז אם ברצונכם לייצר כמות גדולה של מדבקות ואתם מתלבטים באיזו דרך לבחור משלל סיבות, לעתים לאו דווקא קשורות באיכות אלא יותר בזמינות, חפשו פתרונות בקרב חברות המספקות שירותים של הדפסת מדבקות בגלילים ואף יכולות לשדרג את בית העסק שלכם באמצעות מדפסות מיוחדות שיאפשרו לכם להדפיס גם באופן אישי.


  טיפים לבחירת סוגי מדבקות

  רגע לפני שאתם עורכים הזמנה של סוגי מדבקות, כאשר לקרוא מספר טיפים שאולי יחסכו לכם אלפי שקלים בעתיד וזאת מתוך הבנה שבחירה של סוגי מדבקות טומנת בחובה אלמנטים רבים שיכולים להשפיע על הבחירה וגם על העתיד של המדבקות על המוצרים שלכם.


  ראשי, קבלו החלטה על איזו כמות של מדבקות מדובר. בהמשך, חשבו על סוג ההדפסה שתרצו להדפיס על המדבקות (לא תמיד אפשרי ואף קשה במקרים מסוימים, אבל שווה ניסון). לאחר שהבנתם איזה סוג מדבקות אתם רוצים, בדקו האם הן מתאימות בכלל למוצרים שאתם משווקים, בדקו האם המדבקות מתאימות למכשיר להדפסת מדבקות ולבסוף גם ההחלטה החשובה מכולן: על איזו כמות מדובר?


  בשל היותן נוחות לשימוש, סוג המדבקות שמגיע כמדבקות בגלילים הוא נפוץ ביותר בקרב התעשיינים בעולם וגם בישראל בפרט כמובן. בשביל לבחור את החומר האולטימטיבי ממנו הגליל מיוצר, צריך קודם כל לבחון איזה מדבקות מתאימות לאיזה בית עסק. כלומר, בית עסק שרוב הפעילות בו מתנהלת במקום עם טמפרטורה גבוהה למשל, יצטרך להקפיד שתהליך הייצור של המדבקות בגלילים יהיה באמצעות גלילי מדבקות ויניל, שנחשבות לאיכותיות מאוד.

 • הדפסת מדבקות בבית העסק

  אם במשך שנים רבות בתי עסק היו שולחים הזמנה לבית דפוס בשביל ייצור מדבקות בגלילים לשימושים שונים, כיום ישנה אפשרות לעבור את כל התהליך בבית העסק עצמו, באמצעות מדפסות מיוחדות אשר מגיעות עם חומרים מיוחדים לייצור המדבקות באופן אישי ופרטני, בכל בית עסק בנפרד. באמצעות תוכנה לעיצוב מדבקות להדפסה בגלילים, תוכלו להחליט איזו מדבקה תרצו לייצר, להזין את הכמות (תלוי בסוג המדפסת) בתוכנה של המדפסת ולצאת לדרך. עם זאת, תמיד מומלץ לערוך תחילה מספר ניסיונות ולבדוק שהמדבקה שיוצאת מהמדפסת היא אכן מה שרציתם לראות, שאין תיקונים מיותרים באותיות ובעיצוב, שהמילים כתובות נכון והמספרים אכן נכונים - ורק לאחר מכן להדפיס את הכמות הרצויה. איש לא רוצה לעמוד במצב בו הוא מדפיס אלפי מדבקות שבסופו של דבר צריך לזרוק לפח כיוון שאחת האותיות בהדפס של המדבקה כלל לא היו במקום.


  הדפסת מדבקות בבית העסק הפכה לפופולארית מאוד בשנים האחרונות בעיקר בשל הצורך שנוצר בזמינות מידית של מדבקות בשלל ענפים בתעשייה. בעלי עסק רבים הגיעו למסקנה שגם עלויות הייצור וההחזקה של מדפסת מסוג זה אינן גבוהות אם לוקחים בחשבון את העלות מול התועלת וגם החיסכון בהרבה אלמנטים מסביב לתהליך הייצור. לפעמים הזמן שלוקח מהרגע שנשלחה העבודה ועד הרגע שהעבודה מגיעה מבית הדפוס בשילוב עם התשלומים על העבודות כמובן, יכול להיות שווה הרבה יותר מבחינה כספית.


  כאמור, את כל התהליך ניתן לערוך בעצמכם, בבית העסק שלכם - וזאת באמצעות תוכנה ייעודית לייצור מדבקות בגלילים. אחת התוכנות הידועות בתחום היא תוכנת BarTender המאפשרת למשתמש בה לעצב את המדבקה הרצויה ולשלוח אותה מיד לאחר מכן לעבודה במדפסת המדבקות אשר נמצאת כבר בבית העסק וכך למעשה נחסך כל התהליך הדי מסורבל של הזמנת מדבקות מבית דפוס, אריזתו ושליחתו למזמין העבודה, דבר שיכול לקחת לפעמים גם מספר ימים (יש גם מקומות שמבטיחות שהעבודה תגיע בתוך 24 שעות). בתהליך זה, לצורך העניין, יש לבצע הזמנה מול בית הדפוס, לאחר מכן לנסות ולאשר מספר הדמיות – כאשר לעתים המצב גם יכול להתדרדר כשהדוגמאות לא ייצאו חלילה כמו שרציתם או לא כמו שחשבתם שזה ייצא. קחו זאת בחשבון והקדימו תרופה למכה, היו מרוכזים בהזמנה שאתם שולחים ומנעו טעויות מביכות.


  היתרונות להדפסה בבית העסק הם רבים. ראשית, אין צורך באחסון של מדבקות שהודפסו על משטחים, זאת כיוון שהחברה למעשה מייצרת בדיוק את הכמות אשר לה היא זקוקה – אולי ייצור קצת יותר גדול אבל זה כבר עניין שולי ומינורי. גם העניין הכספי מהווה נדבך חשוב כיוון שייצור עצמי תמיד יהיה זול יותר מייצור במפעל שממנו הזמנו, אשר מתפעל מערך כוח אדם, משלוחים ועוד.

 • סוגי מדפסות לבית העסק

  ישנם מספר סוגי מדפסות של מדבקות בגלילים עבור בתי עסק. עם זאת, בטרם תקבלו החלטה, עדיף לפנות לאנשים שמבינים בנושא – ואף חברות אשר מספקות את המדפסות לבית העסק וגם מעניקות שירות תיקונים והדרכה. בנוסף, תמיד יש צורך ברדידי דיו חדשים שיתאימו בדיוק למדפסת שלכם וגם זאת יש לקחת בחשבון לפני הרכישה.


  אחת המדפסות הנפוצות ביותר בשנים האחרונות היא מדפסת מדבקות ניידת. גם בתקופת מגיפת הקורונה, כאשר בדיקות רבות נעשו בשטחים פתוחים ולעתים ללא יכולת ממשית לתפעל את כל הנתונים ושליחתם באמצעות מחשב, למדפסת זו היה תפקיד קריטי כיוון שכל בודק קיבל מדפסת כזו ובאמצעות סורק ברקוד היה מעביר אליה את הנתונים, אותם הייתה מוציאה במדבקות אישיות בתוך רגעים ספורים – שנייה לפני ההדבקה על הדגימות של המטופל.


  מדפסת נוספת אשר נפוצה בעיקר בבתי עסק קטנים הזקוקים למדבקות בכמויות גדולות יחסית, אך לא סיטונאיות, היא המדפסת לשולחן הביתי. המדפסת הזו יכולה להדפיס חשבוניות, קבלות, מדבקות שתצטרכו בשביל שיווק או מיתוג ועוד. על אף שגודלה היא כגודלה של קופסת נעליים, היא יכולה להתאים לקצב הדפסה של 1,000 מדבקות ביום מבלי לפגוע ולשחוק את ראש ההדפסה.


  אם ברצונכם להדפיס כמויות גדולות של מדבקות בגלילים בבית העסק שלכם, אולי כדאי לכם לשקול לקחת דווקא את הסוג השלישי של המדפסת, המדפסת התעשייתית. כאן כבר מדובר ביכולת ייצור אחרת לחלוטין ובכמויות אדירות, כאשר אם בכוונתכם לעשות בה שימוש עבור אלפי מדבקות בכל יום, מדפסות מדבקות תעשייתית היא הפתרון המושלם עבורכם.


  דבר נוסף שיש לקחת בחשבון בטרם תבחרו את המדפסת האולטימטיבית עבורכם ו/או עבור בית העסק שלכם, זה כמובן הגודל שלה וכמות השטח שהיא תתפוס. לא כל בית עסק או אדם פרטי בנויים לתחזק מדפסת שכזו ולכן בררו היטב את המידות ובדקו שיש לכם את היכולות למקם אותה בבית העסק שלכם מבלי שתהפוך למטרד.

מדבקות בגלילים אקלקטי

קטגוריות נוספות:

הדפסת מדבקות בעיצוב אישי