מדבקות בגלילים מחומר גלם פוליאסטר

מדבקות העשויות מפוליאסטר מגוללות לגליל להדפסה בבית העסק
ניתן להזמין את המדבקות מודפסות עם גרפיקה או ברקוד רץ
רמת עמידות גבוהה במיוחד לחום, קור ופגעי מזג האוויר
ניתן להשיג בצבע לבן או כסוף
קיים במגוון מידות וצורות

יצירת קשר

מדבקות בגלילים פוליאסטר
אייקון ריטייל

ריטייל

אייקון לוגיסטיקה

לוגיסטיקה

אייקון רפואה

בריאות

קצת על מדבקות פוליאסטר

מדבקות בגלילים מחומר גלם פוליאסטר הן מדבקות להדפסה עמידות וחזקות במיוחד שיכולות לעמוד בטמפרטורות של עד 100° צלסיוס.
ישנם כמה סוגים שונים של מדבקות פוליאסטר אך משפחה זו היא מבין סוגי המדבקות הכי עמידות הקיימות בשוק. הדפסה על מדבקות פוליאסטר מתבצעת הכי טוב באמצעות רדיד דיו מסוג RESIN ולאחר שמבצעים הדפסה בשילוב שני החומרים, מקבלים מדבקה סופר עמידה שההדפס שלה לא ירד אפילו עם אלכהול.
המדבקות מגיעות בצורה מגוללת (מדבקות בגלילים) כך שניתנות לשימוש במדפסת מדבקות בבית העסק או לחלופין ניתן להזמין מדבקות מודפסות בבית דפוס אמנם הדפסה מסוג זה הינה מיוחדת ונקראת דפוס משי וזה אומר שצריך להעביר אותן למינציה לאחר ההדפסה על מנת שהדיו "ייתפס" כראוי על גבי המדבקה.

מידע מעמיק על מדבקות פוליאסטר

מדבקות פוליאסטר עשויות מחומר הנקרא PET – polyethylene terephthalate.
הסוג הנפוץ ביותר של מדבקות פוליאסטר נקרא BoPET –  biaxially-oriented polyethylene terephthalate
וזה אומר שלקחו חתיכה של PET ומתחו אותה לשני כיוונים ובכך יצרו יריעה דקה שאותה ציפו בצד אחד בדבק מיוחד ובכך יצרו את המדבקה.

מדבקות אלו מעולות לשימוש בתנאי עבודה קשים במיוחד: טמפרטורות גבוהות במיוחד, טמפרטורות נמוכות, טיפול גס, חשיפה לכימיקלים שונים, שפשוף מתמשך, שריטות, חשיפה לאור שמש ומים – אלו הם רק חלק מהאלמנטים שמדבקה זו עמידה בפניהם. המדבקה לא נקרעת בקלות והיא חזקה במיוחד.

המדבקות מגיעות בשני גוונים שונים – לבן וכסוף מטאלי.
בעוד שהגרסה הלבנה של המדבקה מיועדת לשימוש פשוט ולא משנה הרבה בנראות המוצר עליה היא מודבקת, הגרסה הכסופה מעניקה תחושת "מטאלית".

מדבקת הפוליאסטר פופולרי במיוחד בתעשיית הרפואה והמעבדות משום שבשימוש עם הרדיד הנכון (AXR7/AXR8) – המדבקה תהיה עמידה במיוחד בפני אלכוהול.