מדבקות פוליפרופילן (PP)

מדבקות סינתטיות בצבע לבן מגוללות לגליל להדפסה בבית העסק
ניתן להזמין את המדבקות מודפסות עם גרפיקה או ברקוד
מדבקה איכותית ועמידה בפני פגעי מזג האוויר וקור
המדבקה לא נקרעת וחסינה בפני עובש ובועות
קיים במגוון מידות וצורות

יצירת קשר

מדבקות בגלילים תמונה כללית
אייקון ריטייל

ריטייל

אייקון לוגיסטיקה

לוגיסטיקה

אייקון רפואה

בריאות

קצת על מדבקות PP
מדבקות פוליפרופילן נחשבות מדבקות בדרג בינוני והן סוג של שלב ביניים בין המדבקות הלא עמידות בכלל – מדבקות כרומו לבין מדבקות סופר עמידות – מדבקות פוליאסטר.
כאשר רוצים להדפיס על מדבקות פוליפרופילן, כדאי להשתמש ברדיד דיו מסוג WAX/RESIN או RESIN משום שרדיד WAX רגיל לא "ייתפס" טוב על גבי המדבקה וההדפסה תצא "מרוחה".
גם כשמשתמשים ברדיד RESIN בשילוב עם מדבקת PP, מומלץ להעלות את הטמפרטורה הדפולטיבית של המדפסת משום שאחרת ההדפסה תצא חלשה אך ברגע שמצליחים להביא את ההדפסה לאיכות גבוהה באמצעות העלאת הטמפרטורה, הרי שהדפסת הRESIN תהיה עמידה יותר מהדפסה באמצעות WAX/RESIN.

ניתן לייצר מדבקות פוליפרופילן במגוון צורות, גדלים ומידות ואפילו ניתן לייצר חומר גלם זה בצורה שקופה כך שמקבלים מדבקות שקופות להדפסה. השאירו פרטים כעת להתאמת סוג המדבקה לצרכים שלכם.

מידע מעמיק על מדבקות פוליפרופילן

על החומר גלם – 
פוליפרופילן הינו סוג הפלסטיק השני הנמכר ביותר בעולם אחרי פוליאתילן ושווי השוק העולמי של PP עולה על 123 מיליארד דולר בשנת 2020 עם צפי עליה של 5.8% בשנה!
השם המקצועי של מדבקות פוליפרופילן הינו biaxially-oriented polypropylene או בקיצור BOPP וזה אומר שלקחו את הפלסטיק הזה ומתחו אותו לשני כיוונים ובכך יצרו יריעה שטוחה. תהליך זה לא רק מחזק את החומר אלא גם מתקבל משטח מושלם להדפסה ברורה ואיכותית

המדבקות חזקות במיוחד ולא אפשרי לקרוע אותן עם הידיים, דבר המאפשר הסרה יחסית פשוטה לאחר שימוש.

המדבקות מיוצרות בצורה גלילית (מדבקות בגלילים) וזה מאפשר להדפיס על גביהן באמצעות מדפסת מדבקות בבית העסק או בבית דפוס כאשר רוצים להדפיס בכמה צבעים.
ניתן לייצר את המדבקות במגוון רחב של גדלים המתאימים למדפסת המדבקות אך ניתן גם לחתוך אותן בצורה צורנית המאימה לגרפיקה שברצונכם להדפיס.

יתרונות של מדבקות PP –
חברות רבות בוחרות במדבקה זו כאשר הן זקוקות לעמידות מוגבלת. לדוגמא כאשר יש צורך בשימוש המדבקות בתנאי חוץ למשך זמן בינוני של עד שנתיים ויש צורך בעמידות בפני מים.
* תמורה למחיר – אם אתם זקוקים למדבקה בעמידות מוגבלת אך במחיר המתאים לכל כיס, אולי מדבקה זו מתאימה לכם
* עמידות – מדבקת PP עמידה בפני שריטות, מזג האוויר ולא ניתן לקרוע אותן. כמו כן, יש להן עמידות יחסית גבוהה לכימיקלים ושמנים.
* מדבקות אלו מגיעות עם שכבת ציפוי המתאימה להדפסה באמצעות טכנולוגיית Thermal Transfer ומאפשרות הדפסה ברורה ואיכותית.


חסרונות של מדבקות PP –
אמנם מדבקות אלו מושלמות ליישום מגוון רחב של מטרות, אך הן אינן מתאימות לכל סוגי המשימות או הסביבות עבודה. להלן כמה חסרונות של מדבקות אלו:
* לא חסינות בפני מים – מדבקות פוליפרופילן רק עמידות בפני מים ולא חסינות לחלוטין.
* אורך חיים בינוני – משך החיים הממוצע של מדבקות אלו הוא בין 6 חודשים ל2 שנים. אם העסק שלכם זקוק לפתרון ארוך יותר מ2 שנים, כדאי לכם לשקול להשתמש במדבקות ויניל או פוליאסטר.
* מחיר – כאשר משווים מדבקה זו למדבקות נייר כרומו או וואלום מגלים שהמחיר, לעיתים, פי 2 או 3 יותר גבוה.
* מיועד ליישום על משטחים קשיחים – מדבקות פוליפרופילן מתאימות ליישום על משטח שאינו משנה את הממדים שלו בין אם מדובר בהתכווצות החומר או התרחבותו.