מדבקות בגלילים - מדבקות פרפר

מדבקות לבנות עשויות מחומר גלם פוליפרופילן (פלסטיק לבן) שנועדו לתעשיית התכשיטים
מדבקות בחיתוך מיוחד בצבע לבן מגוללות לגליל להדפסה בבית העסק
מדבקה מצופה בדבק בשני הצדדים וללא ציפוי באמצע
מדבקות בחיתוך מיוחד ברוחב 57 מ"מ
הדפסה בשיטת Thermal Transfer

יצירת קשר

מדבקות פרפר בגלילים
אייקון ריטייל

ריטייל

אייקון תכשיטנים

תכשיטנים

אייקון טקסטיל

טקסטיל

קצת על המדבקות

מדבקות פרפר הינן מדבקות בגלילים עשויות מחומר גלם פוליפרופילן וחתוכות בצורה מיוחדת שנועדו לשימוש בתעשיית התכשיטים והאופטיקה. המטרה העיקרית של המדבקות הן קיפול המדבקה על גבי גליל כלשהו בקוטר קטן כגון טבעת או משקפיים לאחר הדפסה על גבי המדבקה באמצעות רדיד דיו מסוג WAX/RESIN באמצעות מדפסת מדבקות משרדית או אפילו תעשייתית.

ניתן להזמין מדבקות פרפר עם לוגו מודפס על גבי המדבקה בצד אחד כך שנותר צד שני להדפסה של כיתוב או אפילו ברקוד.

מידע מעמיק על מדבקות פרפר

מדבקות אלו עשויות מחומר גלם הנקרא פוליפרופילן – השם המקצועי של מדבקות פוליפרופילן הינו biaxially-oriented polypropylene או בקיצור BOPP וזה אומר שלקחו את הפלסטיק הזה ומתחו אותו לשני כיוונים ובכך יצרו יריעה שטוחה. 

 

תהליך זה לא רק מחזק את החומר אלא גם מתקבל משטח מושלם להדפסה ברורה ואיכותית המדבקות חזקות במיוחד ולא אפשרי לקרוע אותן עם הידיים ומאפשרות הסרה יחסית פשוטה לאחר שימוש.

 

המדבקות מיוצרות בצורה גלילית (מדבקות בגלילים) וזה מאפשר להדפיס על גביהן באמצעות מדפסת מדבקות בבית העסק או בבית דפוס כאשר רוצים להדפיס בכמה צבעים.

מדבקת פרפר הינה מדבקה ברוחב של 57 מ"מ ובגובה של 10 מ"מ כאשר ישנם שני צדדים שניתן להדפיס עליהם ברוחב של 20 מ"מ כל אחד, מה שמשאיר 17 מ"מ באמצע. האמצע של המדבקה הינו צר יותר (או נמוך יותר, תלוי איך מסתכלים) ולא מצופה בדבק והמטרה שלו היא להתקפל כך שניתן יהיה להדביק את שני הצדדים של המדבקה אחד על גבי השני.

 

ניתן להדפיס על גבי מדבקות פרפר באמצעות מגוון תוכנות כגון גזית, תוכנות לתכשיטנים ואפילו תוכנות גרפיות כגון GoLABEL וBartender באמצעות התממשקות למסד נתונים אקסלי.

אנו בחברת וייס-קוד בע"מ מסוגלים לתת מענה מקיף לצרכי הדפסת המדבקות פרפר החל ממציאת המדפסת הנכונה עבורכם ועד הטמעת המדפסת בתוכנה להדפסה ישירות מהתוכנה שבשימוש בית העסק.