תוכנת BarTender – תוכנה מקיפה לניפוק והדפסת מדבקות

ברטנדר מאפשרת למשתמש לייצר ולעצב מדבקות בצורה גרפית ולשלוח אותם להדפסה במדפסת מדבקות.
בתוכנה זו ניתן לנפק מגוון רחב של סוגי מדבקות ולקשר אותם למסד נתונים חיצוני כך שהמדבקה היא דינמית.
חלק מסוגי הרישיונות שניתן לרכוש מאפשרות התממשקות למערכות הקיימות בעסק כגון פריוריטי או סאפ (Priority & SAP).


להלן כל סוגי הרישיונות הקיימים:

Bartender Starter
רישיון זה אידיאלי לעסקים קטנים ומחלקות בארגונים שצריכים את היכולת לייצר ולעצב תגיות ומדבקות והוא כולל את האופציה להתממשק למסד נתונים חיצוני על מנת לייצר מדבקות דינמיות עם משתנים על גבי המדבקה.
Bartender Professional
רישיון ברטנדר זה כולל את כל הפונקציות של רישיון Starter. אידיאלי לעסקים קטנים ומחלקות בארגונים ובתוספת לStarter הוא כולל אופציה לקידוד RFID ומאפשר קישור למסדי נתונים, גיליונות אלקטרוניים וקבצים אחרים.
Bartender Automation
כולל את כל הפיצ'רים של ברטנדר Professional. אידיאלי לעסקים שרוצים לבצע אוטומציה של ייצור המדבקות שלהם, לשפר דיוק ותהליכי הדפסה, הBartender Automation מספק כלים המאפשרים לנהל את המדבקות ולבצע אינטגרציה של הדפסת מדבקות עם מערכות הקיימות בארגון כגון SAP ופריוריטי.
Bartender Enterprise
כולל את כל הפונקציות של Bartender Automation. אידיאלי לעסקים הפועלים בתחום התעשייה המפוקחת או ארגונים הכוללים מספר מיקומים וצריכים את האופציה לשלוט על העיצובים וההדפסות באופן רוחבי ארגוני.

יצירת קשר

תוכנת Bartender

תוכנת ברטנדר מעניקה את האופציות הנ"ל:

 • יצירה –
  עיצוב והדפסת ברקודים לכמעט כל צורך, כולל תעודות משלוח ומדבקות לפלטות.
  הזנת נתונים קלה בזמן הדפסה באמצעות טפסים חכמים שניתנים לעיצוב ותכנון ואפשרות קונסולידציה של פורמטים באמצעות טמפלטים חכמים.
 • אוטומציה –
  תוכנה לעיצוב והדפסת מדבקה מכל מערכת הפעלה או מכשיר חכם.
  אפשרות יצירת אפליקציות מתוחכמות והדפסה אוטומטית הישר משירותים אינטרנטיים (Web Services), יצירת קבצי דאטה כגון קבצים טקסטואליים, בקשות סביבות עבודה SDK ועוד.
 • ניהול –
  תוכנת ברטנדר מאפשרת שליטה מרכזית, אבטוח של כל מערכת המדבקות של העסק, ניטור סטטוס הדפסה בזמן אמת ומספק היסטוריה מפורטת של שימוש המערכת.
  אינטגרציה קלה ונוחה בין הBartender לSAP, Oracle וPriority.

יצירת קשר