מדבקות בגלילים – למה הן משמשות?

מדבקות הן אולי פריט המשמש למשחק כאשר אנחנו ילדים, אבל כשאנחנו גדלים אנחנו מבינים עד כמה הן באמת שימושיות גם בעולם האמיתי. הן מאפשרות לסמן מוצרים ומסמכים בקלות רבה, פשוט להדפיס את המדבקה ולהדביק אותה. אמנם, כאשר מדובר על מקומות גדולים כמו חנויות, מחסנים, מפעלי, מוסדות ציבור וכדומה, ולא במדבקות לשימוש ביתי, יש צורך במקרים רבים בכמויות גדולות מאוד של מדבקות. במקרים כאלה, יש צורך להחזיק במדפסת מדבקות מיוחדת אשר מסוגלת להדפיס מדבקות לפי דרישה, ואז באמצעות מדבקות בגלילים אותם מכניסים למדפסת, ניתן להדפיס את כמות המדבקות שצריכים.

למה בכלל משמשות המדבקות?

השימוש במדבקות בתעשייה הוא חוצה תחומים וכמעט בכל מקום עבודה תוכלו למצוא גליל מדבקות שמוכן לשימוש. העובדה כי ניתן לסמן איתן דברים רבים בקלות, מאפשרת לשמור בעזרתן על סדר, ולבצע פעולות מורכבות בתוך זמן קצר. נדמיין רגע עובד באחת מן רשתות השיווק הגדולות שלפניו משימה של סימון מחירים כנדרש בחוק של למעלה מ – 10,000 מוצרים. לולי המדבקות פעולה כזאת הייתה יכולה לקחת לו ימים רבים ואפילו שבועות. אך בזכות המדבקות ניתן לבצע את העבודה בתוך זמן קצר יחסית. כמו כן, לאחר כניסת חוק סימון המוצרים הלא בריאים הדורש לסמן מוצרים המכילים שומן, מלח וסוכר בכמות גבוהה בעיגול אדום מעל גבי כל נוצר, נוצרה בעיה במוצרים אשר מיובאים מחו"ל. הפתרון גם לזה היה באמצעות שימוש במדבקות כאשר על גבי כל מוצר מודבקות המדבקות הרלוונטיות וכך נעשה הסימון המתאים בקלות.

מה זה מדבקות בגלילים?

כאשר מדברים על מדבקות בכמות גדולה כמו מדבקות לעסק או למוסד ציבורי, יש צורך בהדפסה מהירה על גבי כמות גדולה של מדבקות. בשביל לעשות את זה, משתמשים עם מדבקות בגלילים אותן מכניסים אל תוך מדפסת המדבקות, וכך המדפסת יכולה להדפיס במהירות מדבקה אחר מדבקה. הדפסה על מדבקות בגלילים מאפשר עבודה זריזה ויעילה, כך שמי שמתפעל את המדפסת יכול להפיק את כמות המדבקות הנדרשת בתוך זמן קצר.

סוגים של מדבקות בגלילים

ישנם סוגים רבים ושונים של גלילי מדבקות אשר נבדלים זה מזה בגודל ובצורה שלהם, כאשר כל גודל שונה מתאים עבור מדפסת מדבקות אחרת. גלילי מדבקות של 1 אינץ' אשר מיוצרים על גבי ליבה מתאימה, יתאימו עבור מדפסת מדבקות שולחנית קטנה בגודל של קופסת נעליים, אשר משמשת עבור עסקים לא גדולים או בשימוש ביתי עבור הדפסת מדבקות. לעומת זאת גליל מדבקות בגודל שלושה אינץ' יכול להתאים עבור מדפסת מדבקות תעשייתית גדולה אשר מסוגלת להדפיס מדי יום אלפי מדבקות בקצב אינטנסיבי. בסופו של דבר כאשר באים לרכוש מדבקות בגלילים, צריך לדעת לאיזה מדפסת מיועדים הגלילים, ולפי זה לבחור את המוצר המתאים.

היכן רוכשים מדבקות בגלילים?

ייצור מדבקות בגלילים נעשה בחברות מיוחדות בארץ ובעולם אשר מתמחות בייצור של גלילי מדבקות עבור מדפסת מדבקות. בשביל לרכוש מדבקות בגלילים יש לפנות אל אחת החברות מהסוג הזה ולתאם איתם את הפרטים לגבי גלילי המדבקות שאתם צריכים. אנשי החברה אשר מחזיקים בידע הנדרש בתחום, יוכלו לעזור לכם ולכוון אתם לגודל הנדרש כך שיתאים בצורה טובה עבור מדפסת המדבקות שאתם מחזיקים אצלכם. בנוסף, ישנם גלילי מדבקות אשר עשויים מחומרים שונים כמו פוליפרופילן (PP) או פוליאסטר ועוד סוגים רבים של חומרי גלם שונים, כאשר לכל חומר גלם ישנם את היתרונות שלו והוא מתאים עבור שימושים אחרים.

 

היכן מומלץ לרכוש מדבקות בגלילים?

אם אתם רוצים לרכוש את המדבקות במקום שבו תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את המוצר האיכותי ביותר שיתאים בצורה הטובה ביותר עבור מדפסת המדבקות שלכם, כדאי שתפנו אל חברת Wise-Code בע"מ. חברת Wise-Code בע"מ היא חברה ייחודית אשר עוסקת כמעט בכל תחום הקשור בעולם המדבקות, ובין היתר מספקת גלילי מדבקות, מדפסות מדבקות, מדבקות ברקוד, סורקי ברקודים ועוד. ברכישה של כל אחד מן המוצרים הללו אצל חברת Wise-Code בע"מ כולל מדבקות בגלילים תוכלו לקבל עזרה מתאימה מאנשי החברה שיסייעו לכם בבחירת המוצר המתאים ביותר עבור הצרכים שלכם, וכך תוכלו להיות רגועים שאתם מבצעים את הרכישה הנבונה והטובה ביותר גם אם אתם לא בקיאים בתחום ומבינים את ההבדלים בין המוצרים השונים.