מדפסת ברקוד

מדפסת ברקוד

סידור ותיוק מסמכים, מוצרים, חפצים ודברים נוספים הוא חלק חשוב בהתנהלות מסודרת שלנו ובעבודה מסודרת בעסק בוודאי. כיום באמצעות מכשירים טכנולוגיים חכמים כמו מדפסת ברקוד או מדפסת מדבקות למשל, ניתן להפיק מדבקות שיסייעו לנו לקטלג את המוצרים, לסדר ולתייק את המסמכים ולארגן את הסחורה והציוד שלנו בצורה נכונה ומסודרת. מדובר במדפסת מיוחדת שאיננה קשורה למדפסת רגילה אלא מדפסת משלימה המחוברת למחשב ובאמצעות תוכנת מחשב ייעודית ניתן יהיה להפיק מדבקות לפי הצורך שלנו. המדבקות יכולות להיות מופקות מסוגי נייר/מדבקות שונים בהתאם לסוג המכונה.

מדפסת מדבקות תעשייתית CLE720

מהן מדפסות ברקוד?

מדפסת ברקוד הינה מדפסת שבאמצעותה ניתן להפיק מדבקות ברקוד מסוגים שונים. יש מדפסות שונות לסוגים שונים של מדבקות וחומרי גלם. יש מדפסות לשימוש ביתי ומדפסות אחרות לשימוש תעשייתי. לכל מדפסת יש מערכת ממוחשבת המותקנת על המחשב ובאמצעותו ניתן לעצב ולסגנן את המדבקה/הברקוד שאנו רוצים ליצור ומשגרים פקודה למדפסת כמה יחידות מדבקת להדפיס. יש מדבקות בגדלים שונים, מדבקות שבהן ניתן להוסיף גם לוגו וטקסט בנוסף לברקוד עצמו ויש אפילו מדפסות מדבקות שניתן להדפיס בהן רק תמונות כמדבקות ללא ברקוד.

היכן אנו עושים בהן שימוש ולאיזה צורך?

 • שימוש ביתי – בבית איננו צריכים לסמן מוצרים באמצעות ברקוד אולם כדאי להדפיס מדבקות לצורך סידור וארגון של מוצרים, חפצים וכמובן לתייק קלסרים, אלבומים ועוד. באמצעות מכונה להדפסת מדבקות ביתית ניתן לעצב ולהכין מדבקות, לעצב במחשב מדבקות בגודל המתאים ולשגר אותן להדפסה במדפסת זו. תוכלו לסדר את החפצים והאוספים של הילדים בקופסאות עם מדבקה בחזית של כל קופסא, להכין מדבקות לקופסאות לארגון כלי עבודה וחומרי בנייה במחסן הכלים בחצר, נוכל לסדר ולארגן מזון במזווה ועוד.

 • שימוש משרדי – כאשר מדברים על שימוש משרדי עם מדבקות ברקוד זה בעיקר לצורך תיוק וסידור ניירת וקופסאות. יש קופסאות ארכיונים, יש קלסרים עם מסמכים, קופסאות עם דואר ואפילו סנדוויצ'ים עם השמות של העובדים. כל אלה יכולים להיעזר במדבקות לצורך שמירה על הסדר והארגון ולכן גם מדפסת מדבקות משרדית יכולה לסייע לכם.

 • שימוש תעשייתי – במפעלים, מחסנים ומתחמי ייצור ואחסון שונים חייבים לתייג את הסחורה, לסמן אותה ולאפיין אותה במערכת כדי שניתן יהיה לספור ולנהל את המלאי. על כן עושים שימוש במדפסת ברקודים מיוחדת. מדפסת מדבקות תעשייתית תהיה גדולה יותר, עם יכולות הדפסה מהירות יותר ושל יותר מדבקות בו זמנית. מדפסת זו תהיה משוכללת ותסונכרן מול תוכנה מיוחדת להכנה הברקודים.

 • שימוש בחנויות – בחנויות בגדים, רשתות מזון וכן חנויות רבות אחרות אלו חנויות שבהן ניתן לראות הפקה של ברקודים באמצעות מדפסת מדבקות קטנה וייחודית. המדפסת מחוברת לתוכנת מחשב שבאמצעותה פותחים במערכת מוצר חדש, נותנים לו שם ו/או אפיון, מחיר ואם צריך משייכים אותו למבצע. מערכת זו מסונכרנת עם מערכת המכירות בעסק. לאחר הוספת המוצר, נותנים הוראה למדפסת להדפיס X יחידות לפי הצורך. את הברקודים מדביקים ידנית על המוצר/הטיקטים של המוצרים וכאשר מעבירים אותם בסורק הברקוד בקופה המידע מועבר למערכת המכירה שמזהה את המוצר.

סוגי מדפסות ברקוד שונות ומאפיינים שונים בין המדפסות:

 • מדפסות שולחניות – סוג המדפסות הפשוטות יותר במירכאות וגם הזולות ביותר בדרך כלל יהיו מדפסות מדבקות שולחניות. מדפסות אלו מתאימות לבית, למשרד ואפילו לחנויות קטנות. הן מדפיסות ברזולוציית הדפסה של בין 200 ל-300 DPI, מידות הדפסה 2 עד 5 אינץ' ומגיעות במגוון סוגים וסגנונות בהתאם לצרכי העסק. לחלק מהמכשירים פונקציות הפדסה מתקדמות כמו גלילים כפולים, כמו הדפסה דו צדדית, כמו הדפסה של ברקודים דו ממדיים ולא רק חד ממדיים. ניתן יהיה להדפיס בנוסף לברקוד גם מספרים, טקסט, טלפון ו/או לוגו של העסק בכל מדבקה.

 • מדפסת מדבקות תעשייתית – מדפסות אלה מתקדמות וגדולות יותר, מכילות מדבקות בגלילים גדולים יותר וכוללות גם פונקציות הדפסה מתקדמות. מידות ההדפסה מתאימה גם למדבקות גדולות יותר של 4 עד 9 אינץ' והן יכולות להדפיס עד רזולוציה של 600 DPI.

 • מדפסת מדבקות צבעוניות –מדבקות העובדות עם דיו ולא עם חימום טרמי בהדפסה, יכולות גם כן להדפיס עד 600 DPI ורוחב ההדפסה של המדבקות יכול להגיע עד 8.5 אינץ' בדרך כלל. אם אתם זקוקים למדבקות צבעוניות זו המדפסת עבורכם.

 • מדפסת מדבקות פלסטיק – מדפסת מדבקות פלסטיק תהיה לרוב מדפסת קטנה עם אפשרויות הדפסה של בין 6 ל12 מ"מ. מדפסת זו תוכל להדפיס אותיות/מספרים על מדבקות פלסטיק מיוחדות בהן עושים שימוש מגוון בתעשייה. ניתן להשתמש בהן לצורך שילוט על תיקיות ומסמכים, מדבקות לסימון על מכשירים אלקטרוניים, מדבקות לסימון קופסאות, מדבקות לסימון כבלי חשמל וכבלי מחשב, מדבקות לסימונים במעליות, מדבקות לסימון פריטים שונים במשרד וכן שילוט על מגירות ועוד.

הצורך והיתרונות בהדפסת מדבקות בתוך העסק וכיצד מדפסת ברקוד תוכל לספק לנו את הפתרון?

תארו לכם מצב שבו החנות שלכם קיבלה סחורה חדשה, הסחורה הזו צריכה להיכנס אל המדפים במהירות ולצאת למכירה עבור הלקוחות. כדי לקטלג את הסחורה ולהכניס אותה למערכת צריך לייצר לה ברקודים. אותם ברקודים כאמור יהיו אמורים לאפיין את המוצרים שבעת הסריקה שלהם בקופה המערכת תדע באיזה מוצר מדובר, מה המחיר שלו והאם הוא משויך למבצע מסוים. יתרה מכך – כעת המוצר יימכר הוא ירד מהמלאי במערכת. לכאורה הליך פשוט שאמור להתבצע באותו ביום שבו קיבלתם את הסחורה ואתם רוצים לפזר אותה על המדפים. מה קורה כאשר אתם תצטרכו להזמין את הברקודים מבית הדפוס ולחכות שאלה יגיעו אליכם? הסחורה תתעכב, לא בטוח שיהיה לכם מספיק מקום לאחסן אותה ואתם מפסידים ימי מכירות חשובים שבהם יכולתם כבר להריץ מכירות של הסחורה החדשה.

באמצעות מדפסת ברקוד שולחנית תוכלו להפיק את מדבקות הברקוד באופן מהיר ופשוט במקום העבודה עצמו, מבלי לחכות לבית הדפוס ולהגעת הברקודים, לייצר את הברקודים במהירות, להוסיף אותם למערכת ולמלאי החנות באופן מידי ולהוציא את המוצרים אל המדפים באותו היום. כמובן שפתרון זה מיועד לא רק לחנויות אלא גם למחסנים, מפעלים, משרדים ואינספור סוגים אחרים של עסקים.

היתרונות:

 • הדפסה מהירה, במקום, ללא צורך לחכות לבית הדפוס.
 • ניתן להתאים את המדבקות והברקודים באופן אישי לפי המידה של המדבקות והצרכים האישיים של בית העסק.
 • ניתן להכניס ממכירת המוצרים כבר מהיום שבו הם מגיעים לחנות כיוון שלא מתעכבים בהוצאתם בשל עניין הברקודים והזנת במערכת ובמלאי.
 • ניתן לחסוך עלויות משמעותיות בהזמנת הברקודים מחברת דפוס חיצונית + דמי משלוח. רוכשים בהשקעה חד פעמית את המדפסת ומשם ניתן לרכוש גלילי מדבקות במחיר חסכוני בהרבה לכל מדבקה.

היכן נוכל לרכוש מדפסות ברקוד המתאימות בדיוק לצרכים שלנו?

חברת וייס קוד מספקת פתרונות מלאים לבתי עסק שונים עבור הדפסת ברקודים ומדבקות בבית העסק באמצעות מדפסות ברקוד חכמות ומתקדמות. וייס קוד מלווים את בית העסק, מאפיינים את צרכיו ובהתאם לכך ממליצים על המכונה וסוג המדבקות המתאימים ביותר לצרכי העסק. צרו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים והזמנות.