כל מה שרציתם לדעת על קורא ברקוד

אם גם אתם עושים את הקניות השבועיות שלכם באחת מרשתות השיווק המאפשרות רכישה באמצעות קופות עצמיות, אתם בוודאי כבר יודעים עד כמה ישנה חשיבות למכשיר המכונה קורא ברקוד. למעשה, ישנם חנויות רבות בארץ ובעולם שמאפשרות לרוכשים אצלם לקבל קורא ברקוד בכניסה לחנות, לסרוק את המוצרים במהלך הקניה, ובכך לחסוך את הצורך המעיק לעמוד בתור בקופה. ברכישה בקופה בשירות עצמי, קריאת הברקודים מאפשרת למחשב לזהות בקלות באיזה מוצר מדובר, להוסיף אותו לסל הקניות שלכם, ולבצע את הרכישה ללא צורך בקופאי. ככל שקורא הברקודים באותו המקום מתקדם ואיכותי יותר, הסריקה קלה יותר והקנייה הופכת לחוויה זריזה ונוחה הרבה יותר.

סורק ברקוד אלחוטי PM8300

איך עובד קורא ברקוד?

הברקוד או בשמו העברי הפחות מוכר – קוד קווים, הוא רצף של קווים באורך שונה אשר מייצג נתונים אותם ניתן לקרוא באמצעותו של מכשיר מיוחד המכונה סורק ברקודים. כאשר אדם משתמש במכשיר הוא סורק ברקוד מסוים, ובאותו הרגע נשלחת קרן אור מיוחדת אל הברקוד, ועל ידי מד אור הוא מודד את כמות האור המוחזרת אליו. על פי כמות האור שחוזרת מוצר מתח חשמלי בעוצמה מסוימת אשר מתורגמת לאותיות וסימנים שמייצגים את המידע – ככה בעצם מתבצעת סריקת ברקוד. את הברקוד פיתחה חברת IBM בשנת 1971 בכדי לאפשר מידע מהיר על מוצרים ופריטים שונים.

לאן מתקבל המידע שמפוענח בסורק הברקודים?

ישנם סוגים רבים של סורקי ברקודים כאשר הם נבדלים ביניהם זה מזה בין היתר בדרך בה הם שולחים את המידע על הברקוד שנסרק. ישנו ברקוד סורק ששולח את הנתונים אל המחשב הראשי שיכול להיות מרוחק אפילו 100 מטרים מהמקום בו נסרק הברקוד. ישנו גם קורא ברקוד ששולח את המידע באמצעות קישוריות Bluetooth אל מכשיר פלאפון או מחשב לוח קרוב. בכל מקרה, כל עסק בוחר את קורא הברקוד שמתאים לתנאי העבודה אצלו.

כיצד אפשר לדעת איזה קורא ברקוד מתאים לי?

כאשר אתם באים לרכוש קורא ברקוד עבור העסק שלכם, אתם יודעים הכי טוב מכולם מה הצורך שלכם בו. אמנם, לא תמיד בעלי עסקים יודעים את ההבדלים השונים בין המכשירים ויש צורך בהתאמה של המכשיר לצרכים של הלקוח בשביל שייתן לו את המענה הטוב והיעיל ביותר. ולכן ברכישה של קורא ברקוד עבור העסק שלכם כדאי מאוד שתבחרו בחברה שמעניקה שירותי ייעוץ בנוגע למכשירים שהיא מספקת, בשביל שלא ייווצר מצב שתבחרו במכשיר הלא מתאים עבורכם.

איזה חברה מומלצת לרכישה של קורא ברקוד?

ישנם בשוק כמה חברות שמתעסקות במכירה של סורק ברקודים, אך כאמור כדאי לבחור דווקא בחברה מקצועית שמעניקה שירות של ייעוץ לפני מכירה כמו שצריך. חברה כזאת היא למשל Wise-Code בע"מ אשר עוסקת מזה שנים רבות בתחום סורקי הברקודים כאשר אנשי החברה מחזיקים בניסיון רב בתחום ויוכלו לכוון אתכם לבחירה הנכונה במכשיר שיתאים עבורכם בצורה הטובה ביותר. בנוסף, ב – Wise-Code שמים דגש על אספקה של מכשירים איכותיים בלבד אשר נבדקו בקפידה והם מסוגלים לשמש אתכם במשך שנים רבות ללא תקלות. בכל מקרה, אנשי Wise-Code ישמחו לתת שירות במקרה של בעיה או תקלה ויוכלו לתת לכם תמיכה טכנית מקיפה שתסייע לכם להמשיך בעבודה בצורה מלאה בתוך זמן קצר.

מה עוד ניתן לרכוש אצל Wise-Code?

חברת Wise-Code עוסקת באספקה ומכירה של עוד מגוון מוצרים כמו מדפסת מדבקות שולחנית וניידת. בסופו של דבר בשביל לסרוק ברקודים צריך מדבקות ברקוד, וכאשר מדובר על חנות אי אפשר בכל פעם לפנות אל בית דפוס שידפיס את מדבקות הברקוד. ולכן, חנויות וחברות שצריכות מדבקות ברקוד כל העת רוכשות מדפסת מדבקות ברקוד אשר מאפשרת להם להדפיס בכל עת שירצו מדבקות ברקוד כמעט ללא הגבלה בשביל להדביק על המוצרים שלהם. גם בתחום זה מעניקה החברה שירות מקיף מקצה לקצה כאשר אנשי החברה מלויים את הרוכש במהלך תהליך הבחירה במדפסת המתאימה ביותר בשביל לוודא שהיא תענה בצורה הטובה ביותר על הצרכים של הלקוח. בנוסף, החברה עוסקת במכירה של ציוד הנדרש בשביל לתפעל את המדפסות והיא תוכל לדאוג שבכל עת שתצטרכו תוכלו לקבל את כלל הציוד הנדרש בשביל להמשיך ולהדפיס מדבקות ברקוד כפי הצורך.