מדפסת מדבקות

מדפסות למדבקות משמשות ליישום מגוון רחב של מטרות ושימושם קיים בהמון ענפים ותעשיות בארץ ובעולם. כל עסק מייצר או מייבא זקוק לאפשרות להדפיס מדבקות בגלילים בבית העסק החל ממאפיות/קונדיטוריות, מפעלים מייצרים, חנויות אינטרנטיות ואפילו ניתן להשתמש במדפסות ברקוד לשם ניטור מדפים במחסן לוגיסטי. השימוש במדפסות מדבקות הוא אינסופי באמצעות תוכנות, לעיתים תקופות חינמיות, לעיצוב מדבקה אשר מאפשרות למשתמש להגדיר את המדבקה באופן עצמאי בכל צורה שירצה.
המדפסות עובדות על שיטת ההדפסה התרמית המתחלקת לשני סוגים שונים של טכנולוגיות:

Direct thermal
תרמית ישירה – טכנולוגיה זו משתמשת בחימום ראש ההדפסה על מנת להדפיס גרפיקה, טקסט או ברקודים על גבי מדבקות העשויות מחומר גלם מיוחד הנקרא נייר תרמי. באמצעות החימום, הנייר מושחר בצורה נקודתית מדוייקת. המדבקות התרמיות רגישות במיוחד לחום ולאור ושימושם העיקרי והמומלץ הוא לשם הדפסת מדבקות מונוכרומטיות לטווח קצר. היתרון של מדפסות תרמיות ישירות הוא התעסקות מועטת בהחלפת המתכלים וכמות נמוכה של תקלות תפעוליות ומכניות.
Thermal Transfer
העברה תרמית – מדפסות המשתמשות בטכנולוגיה זו צורכות שילוב חומרי גלם הכוללים רדידי דיו בעלי שכבת פחם מסוג WAX או Resin ומדבקות מנייר או סוגי פלסטיק שונים. שיטת ההדפסה הינה שונה למדי בכך שהיא משתמשת בחימום ראש ההדפסה על מנת להסיר שכבת פחם מהרדיד על גבי המדבקה. המדפסת מסוגלת להדפיס מדבקות באיכות גבוהה יותר מהמדפסות המקבילות אשר יכולות לעמוד במבחן הזמן (תלוי בחומרי הגלם שבשימוש).

יצירת קשר

מדפסת מדבקות ZT610

מדפסות מדבקות מומלצות

מדפסת ברקוד מדגם CLS700

שיטות הדפסה: Direct Thermal / Thermal Transfer
רוחב מדבקות: 25 מ"מ עד 118 מ"מ
מהירות הדפסה: 254 מ"מ לשנייה
רוחב הדפסה מקסימלי: 104 מ"מ
קוטר גליל מקסימלי: 200 מ"מ
רזולוציית הדפסה: 203 DPI

מדפסת מדבקות מדגם TE210

כולל תוכנה גרפית לעיצוב מדבקה ודרייבר תואם לווינדוס 
שיטת הדפסה: Thermal Transfer/Direct Thermal
רדיד דיו לשימוש: 300 מטר מסוג Ribbon out
קיבולת מדבקות מירבי: 127 מ"מ (קוטר)
מהירות הדפסה: 152 מ"מ לשנייה
מעבד 400 MHz 32 סיביות RISC

מדפסת מדבקות שולחנית מדגם ZD420T

כולל תוכנה גרפית לעיצוב מדבקה ודרייבר תואם לווינדוס 
שיטות הדפסה: Direct Thermal / Thermal Transfer
רוחב מדבקות: 15 מ"מ עד 118 מ"מ
מהירות הדפסה: 152 מ"מ לשנייה
קוטר גליל מקסימלי: 127 מ"מ
רזולוציית הדפסה: 203 DPI

מדפסת מדבקות MH240

צג מגע צבעוני Resistive עם תאורה אחורית בגודל 480X272 פיקסלים, 16 ביט
שיטות הדפסה: Thermal Transfer/Direct Thermal
מדפסת מדבקות תעשייתית עמידה
מהירות הדפסה: 356 מ"מ לשנייה
רזולוציית הדפסה: 203 DPI
מעבד: 32-bit RISC CPU
אפשרות הרחבת זיכרון

מדפסת מדבקות מדגם CLE321

כולל תוכנת Bartender לעיצוב מדבקה ודרייבר לווינדוס 
שיטות הדפסה: Direct Thermal / Thermal Transfer
רוחב מדבקות: 25 מ"מ עד 118 מ"מ
מהירות הדפסה: 200 מ"מ לשנייה
קוטר גליל מקסימלי: 125 מ"מ
רזולוציית הדפסה: 203 DPI

מדפסת מדבקות ZT411

זוג חיישנים Transmissive and Reflective ניתנים להזזה
שיטת הדפסה: Thermal Transfer / Direct Thermal
רוחב הדפסה מקסימלי: 104 מ"מ
אורך רדיד מקסימלי: 450 מטר
רזולוציית הדפסה: 600 DPI
קוטר ליבת מדבקות: 3"

 • מדפסת מדבקות: מוצר צריכה בסיסי במאה ה – 21

  כאשר אנו אומרים "מדפסת מדבקות" הראש שלנו שולח אותנו ישר באסוציאציה אל עולם היצירה והפנאי, יחד עם זאת אנחנו לרגע חוזרים למציאות אנו מגלים כי מדובר באחד מן מוצרי הצריכה הבסיסיים ביותר של המאה ה – 21 כאשר לא מעט בתי עסקים משתמשים במדפסת מדבקות ייעודית לשם הפעילויות העסקיות שלהם. דרך חנויות אופנה, סופרמרקטים ושווקים עד משרדים פרטיים של נותני שירות, אנשי שיווק ואף אנשי מלאכה מחזיקים במדפסת מדבקות. אז מה היא אותה מדפסת מדבקות, מה הם השימושים שלה ומה הם היתרונות? ריכזנו עבורכם את כל המידע הרלוונטי.

  מה הם סוגי מדפסות מדבקות הקיימות בשוק

  עולם המדפסות הוא עולם גדול ומלא בכל טוב, למעשה יש לא מעט מדפסות שונות אשר כל אחד מהן משמשת לצרכים עסקיים אחרים – מדפסת מדבקות מעוצבות, מדפסת מדבקות פלסטיק, מדפיס תוויות, מדפסת ויניל, מדפסת תעשייתית, מדפסת למשלוחים ועוד. על מנת לעשות לכם מעט סדר החלטנו לרכז את כל המדפסות השכיחות והנמכרות ביותר על מנת לעזור לכם להגיע אל המדפסת שמתאימה ביותר לתהליכים העסקיים שלכם. אתם מוכנים?

 • מדפסת מדבקות מעוצבות

  כאשר אנחנו מדברים על מדפסת מדבקות אנו מדברים על עולם שלם של מדפסות שונות, אחת מן המדפסות השכיחות ביותר היא מדפסת מדבקות מעוצבות. לא מעט עסקים קטנים וגדולים מוצאים את הצורך בהדפסת מדבקות מעוצבות בהתאמה אישית לצרכים שונים: מיתוג של מוצרים על חלון הראווה של העסק, הדפסת מדבקות עם ברקוד ומיתוג אישי, יצירת תג לעובדים השונים בעסק שלנו, מדבקות לשם תיוק על מסמכים ואף מדבקות מעוצבות אשר מחולקות כחלק מתהליך יחסי ציבור שאנו עושים על מנת לקדם את העסק שלנו. בעזרת מדפסת מדבקות איכותית ניתן להדפיס בהתאמה אישית כל סוג של מדבקה ואף להוסיף לה את הטוויסט העיצובי שלנו מבלי לפחד כי האיכות תיפגע. כיום בשוק ניתן למצוא לא מעט מדפסות כאלו אשר יכולות לשרת אותנו ללא מעט צרכים שונים.


  יתרונות מדפסת מדבקות מעוצבות:

  • מאחר ומדובר במדפסת איכותית היא יכולה לשרת אותנו לצרכים נוספים.
  • עיצוב בהתאמה אישית ברזולוציה גבוהה ואיכותית.
 • מדפסת מדבקות לעסק: איך לבחור את המדפסת הטובה ביותר עבורנו?

  כאשר אנחנו מדברים על בחירת מדפסת מדבקות לעסק אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש, עד עכשיו סיקרנו לא מעט סוגים שונים של מדפסות אך יחד עם זאת מה שמתאים לעסק אחד לא מתאים לעסק אחר. החלטנו להיכנס לעובי הקורה ולתת לכם מספר טיפים שיעזרו לכם לבחור את המדפסת המתאימה ביותר לעסק שלכם.

  • מה הם הצרכים שלכם?

   כאשר אנו בוחרים מדפסת לעסק שלנו אנו צריכים להבין מה הם הצרכים העסקיים שלנו, האם אנו נשתמש במדפסת לשם הדבקה על מוצרים שונים, תיוק של מסמכים שונים או שמא אנו נעדיף להשתמש במדבקות אלו לשם הדבקה על חלון הראווה בכניסה לעסק או עבודות מיתוג כאלו ואחרות?

  • היקף העבודה עם המדפסת

   ניתן למצוא היום מספר בלתי מבוטל של מדפסות שונות, כאשר אנו בוחרים מדפסת עלינו להבין מה הוא היקף העבודה שלנו עם המדפסת – האם אנו נשתמש בו באופן חודשי, שבועי או יום-יומי. כאשר אנו יודעים מה הוא היקף העבודה שלנו אנו יודעים לכוון אל מדפסת מקצועית אשר תוכל לעמוד בתנאי העומס ואף לספק לנו פתרון הולם מבחינת עמידה בלוחות זמנים ותפעול המכשיר.

  • מהירות הדפסה

  כאשר אנחנו מדברים על שימוש שבועי או חודשי אין חשיבות כל כך גבוהה למהירות ההדפסה, אך בהנחה ואנו צריכים מדפסת לשם פעילות יום-יומית יש חשיבות גבוהה למהירות ההדפסה שלנו מאחר והיא יכולה לפגוע לא מעט בפרודוקטיביות של העבודה.

  • אחריות על המדפסת

   מדפסת לעסק היא מוצר צריכה בסיסי, לעיתים המדפסת מתקלקלת ומדובר בדבר לגיטימי לחלוטין היות והיקף העבודה עם המדפסת הוא גדול. יחד עם זאת עלינו לוודא כי ישנה אחריות מקיפה על המדפסת ברגע שנצטרך. באחריות אנו נראה מה הוא זמן האחריות, האם ישנו שירות איסוף והחזרת המוצר התקול ומה האחריות בדיוק מכסה. אגב, כאשר אחריות על המדפסת היא לתקופה של מספר חודשים זה אמור להדליק אצלכם נורת אזהרה אדומה מאחר והיבואן לא מוכן להתחייב לזמן ארוך של אחריות – אין ספק שזה מעיד משהו.

  • טכניקת הדפסה

  אנו נותנים חשיבות גבוהה גם לטכניקת ההדפסה, קיימות לא מעט טכניקות: הדפסה בחום, הדפסת משי יחד עם סוגים שונים של חיתוכים. אנו ממליצים לכם למקד את החיפושים שלכם בהתאם לטכניקת ההדפסה הרצויה.

 • מדפסת מדבקות מקצועית

  כאשר אנחנו מדברים על מדפסת מדבקות מקצועית אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש, מאחר ו"מקצועית" היא דרך אחת להציג מדפסת כמדפסת אמינה, איכותית ובעלת הכוח לתת לנו תמורה הולמת להוצאות שלנו. יחד עם זאת, כל אדם מגדיר מדפסת מדבקות מקצועית בצורה אחרת – יש את אלו שיעדיפו מדפסת אשר תתאים יותר למיתוג,  אחרים ירצו כי המדפסת תשים דגש יותר על הדפסת מדבקות שקופות ואילו מבחינת אחרים מדפסת מדבקות ברקודים בעלת יכולות פונקציונאליות שונות היא המדפסת המקצועית ביותר. לכן, כאשר אנו מעוניינים לקנות מדפסת מדבקות מקצועית עלינו לשאול את עצמנו מה הם השימושים, היקף השימוש והצרכים שלנו מאותה מדפסת. לאחר מכן נוכל להתייעץ עם בעל מקצוע אשר יעזור לנו לבחור את המדפסת הטובה ביותר עבורנו.


  מדפסת מדבקות למשלוחים

  היום אנו שמים דגש על עולם דיגיטלי ונוח הרבה יותר, לא מעט עסקים אשר מבצעים תהליכי שילוח שונים בוחרים להדפיס מדבקות ייעודיות לשם המשלוחים. כאשר אנו מדפיסים מדבקות למשלוחים אנו חוסכים לא מעט זמן, כסף ואף מייעלים בצורה משמעותית את התהליכים העסקיים שלנו. כיום ניתן לראות לא מעט חברות משתמשות במדפסות אלו: חברות שילוח ולוגיסטיקה, חנויות סחר אלקטרוניות ואף לא מעט מסעדות בארץ.


  יתרונות מדפסת מדבקות למשלוחים:

  • דרך הדפסה במדפסת מדבקות למשלוחים ניתן לחסוך לא מעט כסף אשר היה הולך לנוח על שימוש בדיו או טונרים מיוחדים, כמו כן בזבוז של דף A4 יקר משמעותית ממדבקות ייעודיות וייחודיות בגודל המתאים.
  • אפשרות להתממשק עם חברות שילוח בישראל ובעולם
  • עבודה יעילה, נוחה ומהירה
 • מדפסת מדבקות שקופות

  לא מעט עסקים מרגישים את הצורך במדפסת מדבקות שקופות לשם מיתוג או כל מטרה עסקית או שיווקית אחרת. כאשר אנו מדברים על מדבקות שקופות אנו מדברים על מדבקות איכותיות אשר מתאימות לשימוש עם מדפסות דיו ומותאמות גם לכתיבה ידנית בהתאם לצרכים שלנו. אנו רואים לא מעט עסקים משתמשים במדבקות שקופות לשם: מיתוג על מוצרים, מדבקות לקטלוגים, מדבקות מיגע, מדבקות לאירועים, מדבקות לנוי, מדבקות לשם מידע ועוד.

  מדפסת מדבקות תעשייתית

  כאשר אנו מדברים על מדפסת מדבקות תעשייתיות אנו מדברים על מדפסת מדבקות בעל יכולת להדפיס כמות של מאות-אלפי ואפילו עשרות אלפי מדבקות כל יום. יחד עם זאת על המדפסת לשמור על איכות תמונה גבוהה, להיות חסכונית ויעילה. כיום ניתן למצוא לא מעט מדפסות מדבקות תעשייתיות אשר מתממשקות בצורה מושלמת עם המחשב הנייד, טלפון ועם תוכנות אופיס ייעודיות. בחירת מדפסת תעשייתית היא מלאכת מחשבת של ממש ובחירה קריטית, אנו ממליצים לכם במצב זה להתייעץ עם אחד מן אנשי המקצוע שלנו על מנת לאפיין את הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר תוך כדי התאמת המוצר המושלם עבורכם.

  מחפשים מדפסת מדבקות? Wise-Code פה לשירותכם!

  כפי שכבר הצלחתם להבין יש לא מעט סוגים של מדפסות מדבקות, כל אחד מן המדפסות מותאמת בצורה שונה אל תהליכים עסקיים שונים. לכן, כאשר אנחנו בוחרים מדפסת מדבקות ישנם לא מעט קריטריונים ופרמטרים אליהם אנו נצטרך להיצמד. אנו מאמינים כי רכישת מדפסת מדבקות היא מלאכת מחשבת של ממש וכך אנו גם מתייחסים אליה. חברת Wise-Code מתמחה במתן מעטפת מלאה תחת מטריה אחת בכל הקשור לעולם ההדפסות והסריקה של בתי עסק בישראל. אנשי המקצוע שלנו מחכים לכם על מנת להתחיל תהליך של אפיון מדויק אל צרכי הלקוח ובהתאם לתקציב שלכם על מנת לבחור את מדפסת המדבקות המתאימה ביותר עבורכם.

  חברת Wise-Code במשך השנים נתנה מעטפת מלאה למאות עסקים בישראל ותופרת פתרונות בהתאמה אישית לכל בית עסק, מבחירת מדפסת מדבקות דרך סורקי ברקודים ועד הטמעה והדרכה מפורטת בבית העסק. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום – 079-644-4444

מדפסות מדבקות אקלקטיות

קטגוריות נוספות:

הדפסת מדבקות בעיצוב אישי