מדבקות סימון

מדבקות סימון - כל מה שצריך לדעת

מדבקות סימון מוצרים, כדוגמת מדבקות סימון מזון, מהוות נדבך קריטי בכל עסק. המדבקות הללו מסייעות לעקוב בצורה מדויקת אחר מלאי המוצרים בחנות וזאת לצד סימון שלהם על פי חוקי מדינת ישראל, וזאת בהתאם להנחיות שמתחדשות על בסיס קבוע.

סימון נכון של מוצרים יעשה תוך כדי שימוש בגרפיקה שמתאימה לעסק ואופיו וזאת לאחר שהמדבקה מודפסת בחברת הדפוס או לחילופין בעסק עצמו, לאחר שקיבל עיצוב גרפי שתואם את המדבקה שהוא צריך למוצרים.

חברת הדפוס המוכרת Wise-Code בע״מ – פתרונות הדפסה חכמים, יודעת להציע ללקוחותיה מענה שלם בעניין הזה. החברה מצטיינת ביצירה של מדבקות להדפסה והיא עושה זאת תוך כדי שימת דגש מרכזית על כל דרישה של הלקוח והתאמה מרבית לצרכים שלו.

מדבקות סימון מזון

אימפלמנטציה מיטבית עם מדפסות מדבקות

מחסנים לוגיסטיים, חנויות דיגיטליות, חברות ייצוא ואינספור ענפים אחרים עושים היום שימוש תדיר במדבקות על גבי הפריטים שלהם. במידה ותהיו מעוניינים בוורסטיליות מרבית בכל הנוגע לאימפלמנטציה של מדבקות במוצרי העסק שלכם, בחירה נבונה תהיה לרכוש מדפסת מדבקות.

מדפסת כזו תהיה מסוגלת להדפיס מדבקות על כמעט כל סוג חומר שתוכלו להעלות בדעתכם והיא גם תוכל לייצר מדפסות עם עמידות לפגעי מזג האוויר. כמו כן, אם יהיה סנכרון נכון בין רדידי הדיו ובין הדבק, תוכל המדבקה להחזיק מעמד שנים במצב מעולה, דבר שיסייע לעסק שלכם לחסוך בעלויות משמעותיות.

סוגים שונים של מדפסות מדבקות

שלושת הסוגים של מדפסות מדבקות הם מדפסת תעשייתית, ניידת וזאת לצד מדפסת מדבקות שולחנית. המדפסת הניידת מיועדת לשימוש אך ורק עם נייר או מדבקות תרמיות והיא מופעלת בעזרת תוכנת מחשב או אפליקציה.

לעומת זאת, המדפסת השולחנית היא בעלת מנגנון הדפסה עשוי פלסטיק קשיח. היא מסוגלת להדפיס בערך 1000 מדבקות ביום והיא אידאלית בעבור משרדים שירצו להשיג יכולת הפקת מדבקות מרשימה במחיר מצוין.

בעבור אלו מכם שצריכים להדפיס מדבקות סימון בקנה מידה משמעותי, מדפסת המדבקות התעשייתית תעשה את העבודה נהדר. עם יכולת הדפסה של עד 10,000 מדבקות ביום ועמידות מרשימה, המדפסת תוכל לעמוד בתנאים קשים מאוד. כמו כן, בדרך כלל מנגנון ההדפסה והמעטפת של מדפסת כזו יהיו עשויים מברזל, דבר שמסייע במניעת בלאי מהיר של ראש ההדפסה.

מדבקות סימון מזון - דבר חובה בימינו

פנייה אל חברה כמו Wise-Code כדי שתייצר עבור העסק שלכם מדבקות בגלילים תהיה חיונית מאוד במידה ואתם מתכוונים למכור מוצרי מזון. כיום, על פי הנחיות משרד הבריאות, ישנה חובה להצמיד למוצרי מזון מדבקות ובהם הסימון אם המוצר מכיל כמות משמעותית של שומנים, מלח או סוכרים.

אי עמידה בהנחיות הללו של משרד הבריאות עלולה לגרור קנסות משמעותיים לבעל העסק ובוודאי תרצו להימנע מכך. ובכן, בוודאי תשמחו לשמוע כי חברת Wise-Code אשר עוסקת במלאכת ייצור מדבקות בגלילים תדע להציע לעסק שלכם בדיוק את מה שהוא צריך כדי לעמוד בכל ההנחיות של משרד הבריאות, כך שתהיו שקטים כל עוד מדובר על סימון המזון.

החברה פועלת מזה שנים תוך כדי שהיא שמה דגש מרכזי על הצורך והדרישות של כל לקוח, זאת כדי להתאים למוצרים שלו את המדבקות עם העיצוב הגרפי המתאים ביותר. כך למשל, מדבקות לצורך מעקב אחר מלאי תוכלנה להיות מיוצרות עם עיצוב שיתאם את הווי העסק.

מדבקות לכל מטרה בעבור העסק

חברה Wise-Code מסוגלת להציע ללקוחות שלה את האופציה להזמין את כל סוגי המדבקות. בין אם תהיו מעוניינים לרכוש מדבקות שקופות להדפסה ובין אם דווקא תצטרכו מדבקות ברקוד או כאלה עם לוגו העסק, הכול יהיה זמין ואפשרי.

ישנה אפשרות לעצב את המדבקות כדי ליצור מיתוג לעסק וזאת כאשר החברה תדע לעצב אותן תוך כדי שהיא מתחשבת באופי העסק, התחושה שהוא מעוניין לשדר ללקוח והקו העיצובי המנחה שכבר קיים בעסק. חברה וויז-קוד תדע להציע שירותי עיצוב מדבקות סוג וזאת תוך כדי שהיא שומרת על סטנדרט עבודה גבוה במיוחד וחסר פשרות.

מדבקות למעקב אחר המלאי של העסק

כל עסק רציני צריך לוודא כי הוא מסוגל לעקוב אחר מלאי המוצרים שלו בצורה אחראית וקולחת. כדי שזה באמת יהיה המצב, חשוב להיעזר בשירותיה של חברה אשר יודעת להציע לכם שירותי הדפסה תוך כדי שהיא מבינה במדויק את הצרכים והדרישות של העסק.

כך למשל, חברת דפוס מקצועית תוכל להציע לכם אפשרות להדפסה של מדבקות עם ברקוד באיכות גבוהה וזאת תוך כדי שהעיצוב הגרפי של מדבקות לצורך מעקב מלאי יהיה תואם את האפיון העיצובי של העסק שלכם.

תוכלו לפנות אל חברת Wise-Code על מנת שהיא תוכל ליצור לעסק שלכם מדבקות אשר יתאמו את האפיון הכללי שלו ומה שתהיו מעוניינים לשדר ללקוחות. לא רק זאת, גם תהיה האפשרות לבצע את ההדפסה בבית הדפוס או לחילופין לשלוח אליכם את הקובץ הגרפי, כך שתוכלו להדפיס את המדבקות בבית העסק שלכם וזאת בהתאם לצורך הספציפי שלכם בכל עת.

עיצוב מדבקות מקצועי

פרמטר מרכזי שתרצו לקחת בחשבון כאשר אתם חושבים לרכוש מדבקות סימון יהיה עצם זה שתצטרכו לוודא כי עיצוב המדבקה תואם את הסטנדרטים של העסק שלכם. פנייה אל חברת Wise-Code תוכל לאפשר לכם ליהנות משקט מוחלט בעניין הזה ולדעת בבירור כי עיצוב המדבקה ייווצר תוך כדי התייעצות אתכם והבנה של צרכי העסק.

החברה מתמחה בעבודה מול הלקוחות שלכם באופן השקוף ביותר וזאת כאשר היא איננה מתפשרת על איכות המענה שכל לקוח זוכה לו. כך שתוכלו להיות בטוחים כי יהיה מדובר בכתובת הנכונה ביותר לפנות אליה וזאת אם תרצו להשיג מענה מנצח בעניין מדבקות המוצרים.

שלל סוגים שונים של מדבקות והתאמה אישית

פנייה אל חברת וייז-קוד תראה לכם כי ישנה אפשרות להדפיס מדבקות על גבי מגוון רחב למדי של חומרים שונים. בין היתר ניתן למנות מדבקות PVC, מדבקות שקופות, מדבקות פוליפרופילן ומדבקות נייר כרומו. יש עוד שפע של אפשרויות נוספות והחלק החשוב הוא שמומלץ להתייעץ עם המומחים של החברה וזאת על מנת שהם יוכלו לדעת בדיוק איזה סוג חומר יהיה בעל התאמה מרבית בעבור העסק שלכם.

הדפסה על החומר הנכון תאפשר להבטיח שהמדבקה תשיג את ייעודה באופן מיטבי, היא תהיה עמידה לבלאי במשך שנים רבות קדימה וגם לא תצטרכו לחשוש בכל הנוגע לרושם שאותם מדבקה עושה על הלקוח. פנייה אל מנוסה כמו ווייז-קוד תאפשר לכם לדעת בבירור כי כל המדבקות הנן איכותיות במיוחד ומיוצרות בסטנדרט הגבוה ביותר שקיים היום בתחום.

מדבקות סימון - Wise-Code

כל אחד מכם שרוצה לרכוש מדבקות סימון בעבור העסק שלו יעשה בשכל אם יבחר לפנות אל חברת Wise-Code. החברה שמה דגש על מספר דברים בסיסיים וזאת כדי להבטיח את שביעות רצונו של כל לקוח. פנייה אליה תאפשר לכם להשיג מדבקות עם עיצוב בעל התאמה מרבית לעסק, ליהנות מתמיכה טכנית בכל עת שתצטרכו ובזמינות חסרת פשרות.  כמו כן, החברה יודעת לעמוד בזמנים ואף פעם לא מאכזבת את לקוחותיה!