מדפסת מדבקות

רוצים להפיק מדבקות באופן עצמאי בבית או בעסק? כך תרכשו מדפסת מדבקות מתאימה

מדפסות מדבקות הופכות להיות יותר ויותר פופולריות לאורך השנים. כיום משתמשים בהם גם בבתים פרטיים וגם לצרכים עסקיים כמובן. יש מדפסות תעשייתיות ויש מדפסות ניידות וקטנות יותר לשימושים צנועים יותר. בשל העלויות המוזלות של מדפסות אלו והצורך הרב בהם באורח החיים המודרני שאנו חיים הרי שכדאי לכל משפחה להחזיק מכונת מדבקות שכזו. התועלת שלה לחיים שלכם תהיה שווה הרבה יותר מהעלות של המדפסת ומלבד זאת הרי שישנם בתי עסק, מעבדות, משרדים ומקומות אחרים שפשוט חייבים לעשות שימוש במדבקות – אז כדי לחסוך בעלויות הפקת המדבקות ואף ליהנות מייצור ושימוש מידי שלהן – כדאי לייצר את המדבקות בעצמכם על פני הזמנת המדבקות מבית הדפוס.

מדפסת מדבקות

החשיבות של מדפסת מדבקות לצורך שימושים שונים:

 • מדפסת מדבקות לבית – אתם ודאי חושבים שמדפסת מדבקות יותר מתאימה לחנויות כמו מדפסות ברקוד או הדפסת מדבקות של מבצעים וכו'. ובכן נדבר על מדפסות לשימוש העסק בהמשך אולם האם ידעתם כי מדפסות אלו שימושיות מאוד גם לצרכים ביתיים? אם אתם מנהלים מגוון קלסרים הקשורים לכלכלת הבית, מסמכים חשובים, מסמכים הקשורים לילדים, אלבומי תמונות, ארגזים עם פריטים שונים ועוד – כל אלה יכולים להיות מסומנים ומתויגים באמצעות מדבקות איכותיות שיופקו ממדפסת מדבקות פרטי שתהיה אצלכם בבית. ניתן גם לרכוש מדפסת מדבקות ניידת אם תרצו לקחת אותך אתכם ממקום למקום או לחסוך בשטח אחסון. סטודנטים או אנשים שעובדים מהבית גם כן יכולים להיעזר במדפסת מסוג זה בבית.
  מדפסת מדבקות למשרד – העבודה המשרדית כוללת בדרך כלל עבודה ניירת רבה, סימון של תיקים, קלסרים, מגירות של העובדים, לוקרים או שטחי אחסון ציוד אחרים ועוד. ניתן אפילו להשתמש במדבקות לעצב לוח עבודה שבועי אטרקטיבי או להדביק משימות יומיות מולכם או מול העובדים שלכם אך בדרך כלל עושים שימוש במדבקות במשרד לצורך תיוג מסמכים, תיקיות וקלסרים.
 • מדפסת מדבקות לחנות – בחנויות השימוש במדבקות הוא הרבה יותר שכיח. כל מוצר צריך לקבל מדבקת מחיר משלו ומוצרים שאין להם ברקוד על האריזה צריך לשייך אליהם ברקוד באופן ידני. לדוגמה בחנויות בגדים: הבגדים מגיעים עם טיקט אך לרוב הטיקט אינו כולל ברקוד ועובדי החנות צריכים לעשות שימוש במדפסת ברקוד הנמצאת בחנות ולייצר את הברקודים במקום ולהדביקם. לא די בכך שתוכלו לחסוך בעלויות של הזמנת מדבקות בכמויות גדולות יותר מבית הדפוס ותוכלו להפיק את המדבקות לפי הצרכים שלכם, הרי שתוכלו גם להפעיל את המכונה בקלות ובמהירות, ליהנות מהמוצר במקום מבלי לחכות עד ששליח יביא אותו אליכם. כמו כן ניתן לעשות שימוש בתוכנה קלה ופשוטה להוספת מידע או עיצוב גרפי נוסף לברקוד ולעצב אותו כרצונכם ובהתאם לצרכים שלכם.
 • שימושים נוספים במדפסת מדבקות – כמה שימושים נוספים שיכולים להיות למדפסת מדבקות היא בבתי מרקחת למשל – כאשר אתם רוכשים כדורים הרוקחים מדביקים לכם מדבקה מיוחדת על כל קופסא. בדוכנים שונים משתמשים במדבקות כדי לסמן טעמים, מחירים או שמות המוצרים. ניתן להשתמש במדבקות לצורך ספירות מלאי במחסנים. משתמשים במדבקות לצורך תיוג מתנות ו/או משלוחים שונים. במפעל משתמשים במדבקות גם בעבודות המשרדיות וגם כחלק מעבודות הייצור והאריזה במפעל. ובמעבדות כמובן יש חומרים שונים, מבחנות, קופסאות אחסון ואינספור דברים שחשוב לתייג באמצעות מדבקות כדי להבדיל בין דבר אחד לשני. במקרים אלו ואחרים מדפסת מדבקות תעשייתית או רגילה תהיה הכרחית במקום.

היתרונות בשימוש במדפסת מדבקות על פני כיתוב ידני ו/או תחליפים מאולתרים למדבקות:

 • מדבקות איכותיות – השימוש בגלילי מדבקות כחומרי גלם למדפסת מדבקות בדרך כלל יאפשר שימוש במדבקות איכותיות יותר מאשר מדבקות משרדיות רגילות שקונים מחנויות ציוד משרדי. ניתן גם לבנות סוגים שונים של מדבקות העמידות בפני תנאי חום וקור קיצוניים ואף לעשות שימוש במדבקות PVC איכותיות.
 • כיתוב ברור יותר – השימוש במכונת מדבקות זה בדיוק כמו להדפיס עבודה או מסמך כלשהו במקום להגיש אותו בכתב יד. הגשה מודפסת תהיה מסודרת וברורה יותר למי שיקרא/שיבדוק את העבודה/המסמך ולכן היא אפשרות טובה יותר. הדבר דומה גם כאשר מדברים על מדבקות. בין אם אתם כותבים עליהם מילה או משפט מסוים, מספר או כל דבר אחר. נוסיף לכך את העובדה שניתן להכיל כיתוב כל כך קטן שהיה קשה לכתוב אותו בכתב יד וכך להכיל במדבקה יותר פרטים הקשורים למותג, אפשרויות יצירת קשר ועוד.
 • עיצוב ומיתוג – ניתן, באמצעות תוכנה גרפית מיוחדת, לעצב את המדבקה כפי הרצון שלנו. כך למעשה ניתן להוסיף למדבקה לוגו, כתובת העסק, מס' טלפון וכל מיני פריטים שלא היה ניתן לעשות באמצעות כתב יד או בדרך אחרת מלבד הדפסת המדבקה.
 • חסכון כספי – השימוש העצמאי במדפסות מדבקות חוסך לכם כסף רב ואף זמן המתנה עד שחברת הדפוס תפיק את המוצרים שלכם ותשלח אותם אליכם.

סוגים שונים של מדפסת מדבקות:

מדפסת מדבקות ניידת – מדפסת מדבקות ניידת היא מדפסת קטנה ונוחה לניוד וזוהי הייחודיות שלה. יש מדפסות המתחברות למחשב באמצעות WIFI ואחרות באמצעות כבל USB פשוט. ניתן לחבר אותן למחשב נייד או נייח לפי הנוחות שלכם. מתאים לעצמאיים או בעלי עסקים קטנים המעוניינים לעשות שימוש באותה מכונה גם בעסק וגם בבית.

מדפסות ברקוד – מדפסות המיוחדות להפקת ברקודים לחנויות ובתי עסק. כדאי לבדוק את אפשרויות המדבקות המתאימות לאותה סוג מדפסת: קוטר הגליל וכמות המדבקות שניתן להזין במכונה, סוג המדבקות, גודל המדבקות (גודל שטח ההדפסה) ועוד.

מדפסת מדבקות תעשייתית – מדפסת מדבקות תעשייתית תהיה משוכללת יותר, מעט גדולה יותר, בעלת פונקציות הדפסה מתקדמות יותר, רוחב הדפסה משתנה בהתאם לצרכי העסק, רזולוציית הדפסה גבוהה יותר ועוד. ישנן גם מדפסות המתאימות למדבקות מסוגים שונים, חלקן מתחברות למחשב באמצעות WIFI ואחרות באמצעות כבל. מדפסות אלו יקרות יותר בדרך כלל אולם בעלות הדפסה מהירה יותר, איכותית יותר ובעלות יתרונות רבים יותר.

מדפסת מדבקות פלסטיק – מדפסות מיוחדות המיועדות להדפסה על מדפסות פלסטיק.

הדפסת מדבקות בגלילים בכמויות גדולות לצרכי ייצור ומסחר:

ייצור מדבקות בגלילים לצרכי ייצור ומסחר בכמויות גדולות או בעיצוב צבעוני מיוחד תיעשה אך ורק בבית הדפוס. המכונות להדפסת מדבקות הנמכרות לבתי עסק לייצור מדבקות באופן ישיר מתאימות לייצור מדבקות ברקוד או מדבקות סימון פשוטות אולם אם אתם רוצים מדבקות שקופות להדפסה, מדבקות יוקרתיות, מדבקות צבעוניות, מדבקות בחיתוך צורני או מדבקות מיוחדות וחזקות יותר תצטרכו לפנות לבית הדפוס של WISE CODE לקבלת השירות המקצועי, המהיר והאיכותי ביותר בתעשיית המדבקות בישראל. דוגמאות למדבקות מסוג זה:

 • מדבקות למוצרים בהקפאה/טמפרטורה חמה במיוחד.
 • מדבקות לבקבוקים, שתייה ומזון.
 • מדבקות לוגו ממותגות.
 • מדבקות מיוחדות למבצעים לחנויות.
 • מדבקות "סוכר בכמות גבוהה" שאתם יכולים לראות כיום על מוצרי מזון שונים.
 • מדבקות בטיחות/אחראיות.
 • ועוד…

איך לבחור מדפסת מדבקות שתתאים עבורכם?

כאשר אתם באים לבחור מדפסת מדבקות אתם צריכים לבדוק היטב את הצרכים שלכם. ראשית – גודל המדבקות שאתם רוצים להפיק, מה יהיה מודפס על המדבקות, רזולוציית הדפסה – האם איכות גבוהה חשוב לכם או שמדובר בעיקר לצורך ברקודים או מחירונים והאיכות פחות חשובה? האם אתם רוצים מדפסת ניידת שניתן לקחת אתכם בקלות ממקום למקום או מדפסת גדולה יותר במקום קבוע? רכישת מדפסת בחברת WISE CODE למשל תעניק לכם חוויית קנייה וחווית שימוש ברמה הגבוהה ביותר. הצוות המקצועי של חברת WISE CODE מלווה אתכם בתהליך הרכישה של המדפסת, דרך ההתקנה שלה ועד השימוש בה ובתוכנה הגרפית הייעודית שלה. הצוות יבין תחילה את הצרכים שלכם ויתאים לכם את המדפסת וחומרי הגלם המתאימים לכם ביותר ואף יסביר לכם עליהם כדי שתוכלו לוודא שאלו אכן מתאימים לצרכים שלכם. עם רכישת המדפסת תקבלו תוכנה גרפית במתנה שבאמצעותה תוכלו לערוך ולעצב את המדבקה שאתם רוצים להדפיס וכמובן לשלוח פקודה למדפסת לביצוע ההדפסה. הצוות ילווה אתכם גם בשלבי ההתקנה של התוכנה ויספק תמיכה טכנית לשימוש בתוכנה ובמדפסת. צרו עמנו קשר לפרטים נוספים ונשמח לתת לכם שירות!