הדפסה על מדבקות בעולם התעשייה והעסקים

הרבה פעמים כאשר חושבים על מדבקות, מה שעולה לאנשים בראש הם מדבקות שנותנים לילדים לשחק איתם או להשתמש איתם בשביל להדביק על גבי מחברות וספרים. אז נכון, מדבקות מוכנות הם משהו שרוכשים בכמה שקלים בחנות ומביאים לילדים. אך בעולם של המבוגרים, הרבה מאוד פעמים נעשה שימוש עם מדבקות, בעיקר כאלה מותאמות אישית על פי צורך. לדוגמא: נניח ואנחנו עסק ששולח לבתי הלקוחות משלוחי עוגות ומאפים. אם אנחנו רוצים לברך את הלקוחות לרגל חג המתקרב, לא יהיה משתלם לשנות את האריזה אלא להדפיס מדבקה של חג שמח ולהדביק אותה על גבי האריזה. זה למשל דוגמא לעסק קטן שצריך להתעסק על מדבקות מותאמות אישית. אולם, פעמים רבות מדובר דווקא על חברות ענק ומפעלים אשר נדרשים להדביק מדבקות על גבי המוצרים שלהם, ובמקרה הזה מדובר על אלפי מדבקות שצריך להדביק מדי יום.

מדפסת מדבקות ZT610

איך מייצרים אלפי מדבקות בהתאמה אישית מדי יום?

דרך אחת להדפיס כמות גדולה של מדבקות היא לפנות אל בית דפוס אשר מחזיק מדפסת מדבקות תעשייתית, אשר מאפשרת לו להדפיס על גבי גלילי מדבקות בהתאמה אישית. את המדבקות שהוא מדפיס הוא צריך בכל פעם לשלוח לחברה, וכאשר הן נגמרות צריכים להזמין מחדש. ועל כן, כאשר מדובר על חברה גדולה או כל עסק שלא רוצה להיות תלוי בחסדיו של בית הדפוס, הוא יכול לרכוש בעצמו מדפסת מדבקות ולהדפיס את המדבקות שהוא צריך כאשר הדבר היחיד שהוא צריך לרכוש באופן קבוע זה את גלילי המדבקות שאותם ניתן לרכוש מראש בכמות גדולה.

מהי הדפסה על מדבקות וכיצד היא פועלת?

מדפסת מדבקות היא מכשיר אשר פעולתו דומה למדפסת רגילה. מכניסים גלילי מדבקות מתאימים למדפסת, ושולחים בקשה הדפסה מהמחשב או מהטלפון הנייד. ההבדל הוא כמובן שמדפסת ביתית רגילה יכולה להדפיס רק על גבי נייר רגיל, ולא על החומרים שמהם עשויים גלילי המדבקות. ישנם סוגים שונים של מדפסת מדבקות. כאשר מדובר על עסק קטן או כל חברה שלא צריכה להדפיס כמות גדולה של מדבקות, המדפסת המתאימה ביותר עבורה היא מדפסת ביתית אשר גודלה הוא כמו קופסת נעליים, והיא מאפשרת הדפסה על מדבקות בבית או בעסק בכמות של עד כ – 1,000 מדבקות מדי יום מבלי לגרום לשחיקתו של ראש הדיו המותקן במדפסת. אולם, כאשר מדובר על חברה גדולה או מפעל שצריך מדי יום להדפיס אלפי מדבקות – יש צורך לרכוש מדפסת מדבקות תעשייתית אשר עשויה מחומרים עמידים במיוחד ויכולה לעמוד בעומס הדפסה של 5,000 עד 10,000 מדבקות מדי יום.

האם ישנה מדפסת מדבקות אלחוטית?

אם אתם זקוקים ליכולת של הדפסת מדבקות בשטח, המדפסת המתאימה ביותר עבורכם היא כמובן מדפסת המדבקות האלחוטית. מדובר על מדפסת קטנה אשר מסוגלת להדפיס על גבי מדבקות ללא צורך בחיבור לחשמל. המדפסת הזאת פועלת באמצעות סוללה אשר מותקנת בה, ועל כן צריך להטעין אותה לפני תחילת השימוש. מדפסת מדבקות אלחוטית מאפשרת למשל לסוכני שטח או לטכנאים שעובדים בבתי הלקוחות, להדפיס במקום את המדבקה שהם צריכים להביא ללקוח. גם במקומות כמו מחסנים או מפעלים גדולים במיוחד, הרבה פעמים העובד לא יכול בכל פעם שהוא צריך מדבקה ללכת אל מדפסת המדבקות הגדולה, ועל כן שימוש עם מדפסת מדבקות אלחוטית יכול להקל מאוד על העבודה.

היכן רוכשים מדפסת מדבקות איכותית?

אם גם בעסק שלכם צריכים לבצע הדפסה על מדבקות, המקום הטוב ביותר עבור רכישת המדפסת הוא חברת Wise-Code בע"מ אשר מתמחה בפתרונות הדפסה על גבי מדבקות. בין אם אתם מחפשים הדפסה על גבי מדבקות עגולות, הדפסה על גבי מדבקות שקופות, או כל סוג אחר של מדבקות – אצל Wise-Code תוכלו למצוא את מבוקשכם. לרכישה של מדפסת איכותית מבית טוב כמו Wise-Code ישנה חשיבות רבה. בסופו של יום, מדובר על מכשיר חשמלי שכמו כל מכשיר חשמלי אחר, יכול מדי פעם לעשות בעיות או להתקלקל, וחשוב מאוד שיהיה לכם אל מי לפנות ולקבל מענה זמין ומקצועי בכדי לפתור את התקלה. אצל Wise-Code תוכלו