מדפסת מדבקות – מה זה ומי צריך את זה?

מדפסת מדבקות היא ללא ספק פריט שמשמש אותנו רבות בבית ובמשרד. אמנם, כאשר מדובר על מדפסת מהזן המוכר שניתן למצוא בכל משרד ובית, מדובר על מדפסת עם חיסרון משמעותי – היא יכולה להדפיס רק על גבי נייר. בעולם העסקים ולא רק קיים לא פעם צורך להדפסה דווקא על גבי מדבקות, משום שעל ידי מדבקות ניתן לבצע פעולות רבות בקלות כמו סידור וארגון של פריטים או סימונם. הדרך בה ניתן להדפיס מדבקות רבות היא לא רק באמצעות פנייה אל בית דפוס, אלא ניתן לרכוש מדפסת מדבקות עבור הדפסה עצמית של המדבקות. ישנם לא מעט סוגים של מדפסת מדבקות כאשר חלקם מיועדים לשימוש ביתי או לעסקים קטנים, וחלקם מיועדים לשימוש תעשייתי. כך או כך, מדובר על מכשיר שמזכיר את המדפסת הרגילה, אשר מסוגל להדפיס עיצובים גרפיים שונים לפי רצון הלקוח על גבי גליל מדבקות.

מדפסת מדבקות ZD500

למה צריך בכלל מדפסת מדבקות?

למדבקות ישנם שימושים רבים מספור אשר בגללם כמעט בכל עסק תוכלו למצוא מדפסת מדבקות. זה יכול להיות לצורך הדפסת ברקודים על גבי מוצרים, זה יכול להיות לצורך סימון מידות על גבי בגדים, סימון של משלוחים ועוד אלפי אפשרויות שמדפסת מדבקות מאפשרת לעסקים. הדוגמא אולי המוכרת מכולם היא מדפסת מדבקות ברקודים שנועדה בכדי להדפיס מדבקות ברקוד על גבי מוצרים בחנות או מוצרים המיועדים למשלוח בשביל שיהיה ניתן לסרוק אותם, לעקוב אחריהם במהלך תהליך ההזמנה, לסמן את המחיר שלהם ועוד. מדפסת ברקוד היא בעצם מדפסת מדבקות רגילה והיא מתאימה בעיקר לצרכים עסקיים.

סוגים שונים של מדפסת מדבקות

מדפסת המדבקות הקטנה והקומפקטית ביותר היא מדפסת המדבקות הניידת. היא קטנה וקלת משקל כך שניתן לשאת אותה בקלות לכל מקום, והיא מאפשרת לסוכני שטח יכולת הדפסה תוך כדי תנועה. היא מאפשרת להם להדפיס קבלות ומסמכים שונים בתור מדבקה, והיא יכולה לפעול באמצעות חיבור לטלפון נייד או טאבלט. אמנם, כאשר מדובר על מדפסת מדבקות ניידת, שיטת הדפסה שלה תהיה Direct Thermal מה שמאפשר לה הדפסה על גבי מדבקות או נייר תרמיים בלבד ולא עם רדידי דיו. הסוג השני של מדפסת מדבקות היא מדפסת מדבקות ביתית המיועדת לאנשים שרוצים את היכולת להדפיס מדבקות לצורך ארגון וסדר או כל סיבה אחרת, והגודל שלה הוא כגודל קופסת נעליים. מדפסת מדבקות ביתית לא מיועדת אמנם לשימוש תעשייתי אך היא מסוגלת להדפיס בערך עד 1,000 מדבקות מדי יום מבלי לשחוק את ראש הדיו. המדפסת הגדולה ביותר היא מדפסת מדבקות תעשייתית אשר מותאמת לעבודה אצל עסקים, הגודל שלה הוא כמובן גדול הרבה יותר והיא מסוגלת להדפיס בקצב של 5,000 עד 10,000 מדבקות מדי יום. לרוב מדפסת מדבקות תעשייתית תהיה עשויה מחומרים חזקים יותר בכדי להיות מתאימה לעבודה בתנאים סביבתיים קשים יותר מבלי להתקלקל.

איפה ניתן לרכוש מדפסת מדבקות?

אם גם אתם מחפשים מדפסת מדבקות ברקוד שולחנית או מדפסת מדבקות ברקוד ניידת עבור העסק שלכם, כדאי שתכירו את wise-code. Wise-Code היא חברה ישראלית מובילה בתחומה אשר מעניקה מגוון רחב של פתרונות להדפסת מדבקות והיא מספקת ללקוחות פרטיים ועסקיים מכל רחבי הארץ ציוד מתאים להדפסת מדבקות וסריקה של מוצרים. אצל Wise-Code תוכלו למצוא מגוון רחב של מדפסת מדבקות בשלל הגדלים והסוגים כאשר אנשי החברה מבינים שלא לכל אחד יש את הידע המתאים בשביל לבחור את המדפסת המתאימה עבורו בצורה הטובה ביותר, ובשביל זה אנשי החברה מעניקים ליווי והכוונה בכדי לעזור לכל אחד להגיע להחלטה על מדפסת המדבקות הטובה ביותר עבורו, כך שתתאים ותענה לצרכים הספציפיים שלו.

למה כדאי לרכוש מדפסת מדבקות אצל Wise-Code?

חברת Wise-Code שמה לה למטרה שלא להיות רק חנות לממכר מדפסת מדבקות אלא לתת ליווי מקיף בכל השלבים החל משלב רכישת המדפסת, ועד לשימוש בפועל במדפסת ובתוכנת ההדפסה. ולכן אנשי החברה מעניקים ליווי לכל עסק שרוכש מדפסת מדבקות, ומעניקים שירות של התקנת הציוד, והדרכה מפורטת לרוכש כיצד לתפעל את המדפסת בצורה הטובה והיעילה ביותר. כמו כן, החברה מעניקה תמיכה מלאה הן בפן הטכני בפתרון תקלות במדפסת, והן באספקה של ציוד מתכלה עבור מדפסת המדבקות כמו רדידי דיו וכדומה.

יצירת קשר